Rezultate te kerkimit per termin: +Grupin +A +Arsenal

Meta: total 394 / total_found 394 / time 0.011 / keyword[0] grupin / docs[0] 27712 / hits[0] 35501 / keyword[1] arsenal / docs[1] 5109 / hits[1] 7075 /
Arsenal armësh e municionesh, dy vëllezërit e vrarë të arrestuar në 2016
  • 2019-03-30

Arsenal armësh e municionesh, dy vëllezërit e vrarë të arrestuar në 2016

Astrit Bilali (majtas) dhe Ibrahim Bilali (djathtas) Astrit Bilali, një nga dy vëllezërit që u vranë sot në Shkodër sapo dilnin nga banesa e tyre në zonën e njohur si Zooteknike përveçse i njohur si pronar i hipodromit të kuajve, ka edhe disa precedentë penal. Familja e tij ka një lidh

Vrasja e Kasmit, zbardhet itinerari i vrasjes nga ish-oficeri Efthimios Efthimiu
  • 2019-02-02

Vrasja e Kasmit, zbardhet itinerari i vrasjes nga ish-oficeri Efthimios Efthimiu

Personi që shfaqet në këto pamje dyshohet të jetë ish-oficeri i forcave speciale greke, Efthimios Efthimiu. Ai u fokusua nga kamerat e sigurisë së bizneseve në rrugën Kongresi i Manastirit, në orën 19.26 të mbrëmjes së 29 janarit 2018, pak minuta pasi ekzekutoi Devi Kasmin, krim të ci

Të hënën shorti, ndarja e vazove për raundin e 1/16-ave
  • 2018-12-14

Të hënën shorti, ndarja e vazove për raundin e 1/16-ave

Më përfundimin e ndeshjeve në grupe të Europa League-s, janë përcaktuar tashmë të gjitha skuadrat që do të shortohen për raundin e 1/16-ave, ditën e hënë, ora 13:00. 32 skuadrat e kualifikuara, 24 nga grupet e Europa League dhe 8 të tjera që vijnë nga Championsi si vende të treta,

Europa League, Milani sfidon Olimpiakosin; Sevilja do vetëm fitore
  • 2018-12-13

Europa League, Milani sfidon Olimpiakosin; Sevilja do vetëm fitore

Luhen sot ndeshjet e raundit të fundit të grupeve të Europa League, rezultatet e të cilave do të përcaktojnë skuadrat e fundit që do të kualifikohen në raundin tjetër. Supersport, si gjithnjë, do të transmetojë plot 7 ndeshje më dy orare, si dhe golat direkt. Në orën 18:55 do të tr

Arsenal e Chelsea pranë kualifikimit, Milani do revansh me Betisin
  • 2018-11-08

Arsenal e Chelsea pranë kualifikimit, Milani do revansh me Betisin

Skuadrat pjesëmarrëse në edicionin e 10-të të Europa League-s bëhen gati për të filluar gjysmën e dytë, përsa i përket fazës së grupeve, praktikisht sfidat e kthimit të këtij raundi dhe është e kuptueshme që ekipe si Zurich, Salzburg, Dinamo Zagreb, Arsenal, Eintracht Frankfurt dh

Miani sfidon Olimpiakosin, ndeshje të lehta për Arsenal e Chelsea
  • 2018-10-04

Miani sfidon Olimpiakosin, ndeshje të lehta për Arsenal e Chelsea

Një tjetër mesjavë emocionuese në Supersport, që do të transmetojë 8 sfidat më të rëndësishme si dhe golat direkt të raundit të dytë të ndeshjeve në grupe të Europa League. Në orën 18:55, përballja që tërheq më shumë vëmendjen për opinionin sportiv është pa dyshim Milan-O

Arsenal-Atletico Madrid, finalja e parakohshme në Emirates
  • 2018-04-26

Arsenal-Atletico Madrid, finalja e parakohshme në Emirates

Dy skuadrat favorite për të fituar edicionin e sivjetshëm në Europa League Atletico Madrid dhe Arsenal do të përballen ndërmjet tyre në një finale të parakohshme, prej nga ku me shumë gjasa do të mësojmë edhe emrin e ekipit që mbrëmjen e 16 majit do të ngrejë në stadiumin e Lioni