Rezultate te kerkimit per termin: +Grupin +Nuk

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.979Z

Imunitetet, PS mbledh grupin parlamentar: Nuk do të votohet

Gazeta ShqipNdërsa pritet nisja e seancës plenare të Kuvendit, për votimin e draftit të ndryshimeve kushtetuese për heqjen e imunitetit të zyrtarëve të lartë, Partia Socialiste ka mbledhur rreth orës 09:15 grupin parlamentar. Ashtu siç pritej, mbledhja zgjati vetëm pak minuta dhe u vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.570Z

Spalleti:Milani nuk është favorit në Grupin C

Trajneri i Zenit St Petersburgut, Luciano Spalletti, ka hedhur poshtë sugjerimet që e konsiderojnë Milanin si favorit në Grupin C të Ligës së Kampionëve. Rossonerët janë në një grup me klubin rus, Anderlechtin dhe Malagan, dhe në shik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.932Z

Kapelo: Dorëhiqem nëse nuk do kalojmë grupin

JOANESBURG-Raporti mes Fabio Kapelos dhe Federatës Angleze duket se ka pësuar krisjen e parë pas dy barazimeve të arritura nga kombëtarja e "Tre Luanëve" ndaj SHBA-së dhe Algjerisë. Anglezët janë të detyruar të mundin Slloveninë në ndeshjen e fundit për të kaluar grupin, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.532Z

PS mbledh grupin parlamentar

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka mbledhur sot grupin parlamentar të kësaj partie. Në një takim informal në hotel "Tirana" të 140 kandidatët e Partisë Socialiste do të diskutojnë për zgjedhjet e 28 qershorit dhe për numërimin e votave të qarkut të Beratit dhe të Fierit. Gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.716Z

Rrëfehet Riza Junuzi: Jo, nuk e kam tradhtuar grupin e “Kumanovës” (Video)

Riza Junuzi, i shumë përfolurit nga Kumanova ka hedhur poshtë thashethemet se ai ka tradhëtuar grupin e armatosur në "Lagjen e Trimave". Ai në një intervistë për emisionin "Pa Rrotlla" që emetohet në RTK, ka demantuar zërat se ka bashkëpunuar me ndonjë person për t'i nxjerrë në grac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.075Z

Republikanët, në krizë për grupin kuvendor

Partia e Mediut figuron me 6 deputetë, ndërsa Rregullorja kërkon 7 anëtarë për zërin më vete HERION MESI Partia Republikane ndodhet në një krizë, pasi rrezikon seriozisht mospërfaqësimin e saj në Kuvend me një grup parlamentar të sajin. Situata është shkaktuar nga largimet e njëpa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.290Z

Nxehtë në Grupin A

Grupi A i Ligës së Kampionëve do të jetë më i ‘nxehti’ sonte. Manchester City, me tri pikë eventuale ndaj Villarrealit, do t’i afrohej kualifikimit. Ndërkohë, punë e vështirë i pret skuadrat ku aktivizohen futbollistët shqiptarë. Napoli e viziton Bayernin e rrezikshëm,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama