Rezultate te kerkimit per termin: +Grupin +Parlamentar

Total: 4400
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.532Z

PS mbledh grupin parlamentar

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka mbledhur sot grupin parlamentar të kësaj partie. Në një takim informal në hotel "Tirana" të 140 kandidatët e Partisë Socialiste do të diskutojnë për zgjedhjet e 28 qershorit dhe për numërimin e votave të qarkut të Beratit dhe të Fierit. Gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.554Z

PS mbledh nesër grupin parlamentar

Një ditë pas mbledhjes së ministrave dhe një ditë para nisjes së sesionit të ri parlamentar Partia Socialiste do të mbledhë nesër në orën 12:00 grupin e ri parlamentar. Burime nga PS bëjnë të ditur se në mbledhje do të  diskutohet mbi përfaqësuesit në komisione. Ndërkohë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.798Z

Blushi refuzon propozimin për të drejtuar grupin parlamentar?

Ben Blushi ka refuzuar propozimin që i është bërë për të drejtuar grupin parlamentar të Partisë Socialiste. Kështu raporton GSH, e cila bën të ditur se në garë për të drejtuar grupin socialist tani janë katër emra të tjerë. Kështu, Gramoz Ruçi mbetet një nga k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.003Z

Kutite, PS mbledh grupin parlamentar

Partia Socialiste ka mbledhur para pak castesh grupin parlamentar per te diskutuar mbi situaten politike ne vend. Lajmin e bejne te ditur burime te brendshme prane partise se opozites, sipas te cilave vemendja do te perqendrohet tek deklarata e kryeministrit Berisha se kutite e votimit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.979Z

Imunitetet, PS mbledh grupin parlamentar: Nuk do të votohet

Gazeta ShqipNdërsa pritet nisja e seancës plenare të Kuvendit, për votimin e draftit të ndryshimeve kushtetuese për heqjen e imunitetit të zyrtarëve të lartë, Partia Socialiste ka mbledhur rreth orës 09:15 grupin parlamentar. Ashtu siç pritej, mbledhja zgjati vetëm pak minuta dhe u vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.641Z

PS mbledh sot grupin parlamentar

Partia Socialiste mbledh sot rreth orës 11:00 grupin e saj parlamentar. Kjo është mbledhja e parë e grupit pas fitores në zgjedhjet e 23 qershorit. Mbledhja do të hapet me një fjalë të kreut të PS, Edi Rama, ndërsa pritet që të bëhet edhe një analizë e zgjedhjeve parlamentare të 23

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.053Z

Presidenti, PS mbledh grupin parlamentar

Selia e PS TIRANE- Partia Socialiste ka mbledhur sot ne mesdite grupin e vet parlamentar. Mbledhja u drejtua nga kreu i PS-se, Edi Rama dhe u zhvillua me dyer te mbyllura. Mbledhja u mbajt pak dite para raundit te trete per votimin e presidentit te ri te vendit dhe mendohet se ne qender te saj te ke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama