Rezultate te kerkimit per termin: +Grupit +Kuvendor +Socialist

Total: 934
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.484Z

PS mbledh grupin kuvendor për vendimin politik

10/03/2010 Diskutimi në Kuvend mbi projektrezolutën e PD për liberalizimin e vizave Grupi kuvendor i Partisë Socialiste do të zhvillojë një mbledhje të posaçme lidhur me pjesëmarrjen në seancën parlamentare të ditës së enjte. Pritet që mbi një çështje të tillë të vendosë mble

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.472Z

Mblidhet grupi kuvendor i PS-së

Intensifikohen lvizjet n kampin opozitar pas seancs dy ditore n Kuvend, q prfundoi me votimin e kontestuar t projektligjit pr hetimin e zgjedhjeve. Deputett e Partis Socialiste thirrn mbledhjen e grupit kuvendor sot n mesdit pr t diskutuar zhvillimin n kuvend dhe pasojat politike. Gjat ks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.731Z

Grupi kuvendor socialist perjashton Islamin

Grupi parlamentar i Partisë Socialiste vendosi sot përjashtimin e deputetit, Kastriot Islami. Pas paraqitjes në mbledhjen e sotme të materialit të përgatitur nga kryetari i grupit parlamentar, Gramoz Ruçi, i cili kishte argumentuar kërkesën për p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.581Z

Deputett socialist braktisin salln e kuvendit

Deputetet e Partisë Socialiste braktisin seancën parlamentare ku po diskutohej për rregulloren e kuvendit. Kreu i grupit kuvendor socialist, Gramoz Ruci deklaroi se socialistët nuk mund të bëhen bashkëfajtorë të amendamentit."Po goditet integriteti politik i deputetëve"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.497Z

Xhafaj: 22 deputet socialist hyjn n grev urie

Deputeti, Fatmir Xhafaj, bëri publik vendimin e grupit kuvendor socialist për hyrjen në grevë urie të 22 ligjvënësve socialistë ne shenje proteste kunder mostransparences se zgjedhjeve. Xhafaj ftoi edhe qytetarët që t'i bashkohen kësaj greve që është vendosur para selisë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.234Z

Bojkoti, mblidhet grupi parlamentar socialist

Mblidhet grupi parlamentar socialist per te marre vendimin perfundimtar per pjesemarrjen ose jo ne kuvend. Gjate punimeve ne kete mbledhje te pare te grupit kuvendor, pritet te diskutohen edhe kushtet qe do te bejne te mundur hyrjen e ketij grupi ne kuvend, nje prej te cileve, me kryesor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.525Z

Ministri Naco i pergjigjet grupit kuvendor socialist

 Ministri i Ekonomisë, Nasip Naço i pëgjigjet pyetjeve të deputetëve të Partisë Socialiste, për aktivitetin e minierës së Bulqizës dhe të Elbasanit. Në përgjigjet e ministrit Naço, për jetët e humbura n&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama