Rezultate te kerkimit per termin: +Grupit +Lign

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] grupit / docs[0] 67552 / hits[0] 99811 / keyword[1] lign / docs[1] 49 / hits[1] 63 /
Prballje vendimtare
  • 2009-12-08

Prballje vendimtare

Juventus dhe Bayern Munich ndeshen n Lign e Kampionve t martn dhe njri prej tyre do t ket fat t njjt me Liverpoolin, duke u eliminuar hert nga gara. Xhiroja e fundit e fazs s grupeve po ashtu do t jet vendimtare pr Milanin, q nuk e ka t sigurt kualifikimin pr fazn eliminatore. N ann tjetr, tet eki