Rezultate te kerkimit per termin: +Grushte

Meta: total 1000 / total_found 2912 / time 0.001 / keyword[0] grushte / docs[0] 2912 / hits[0] 3598 /
Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje
  • 2019-04-11

Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje

Situata aspak e qetë te Bayerni i Mynihut, edhe pse kampionët e Gjermanisë morën kryesimin pasi shkatërruan 5-0 Borussian e Dortmundit. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman janë konfliktuar mes tyre, përplasje që ka shkuar deri te shkëmbimet e grusht

No Pic available
  • 2019-04-10

Thika e grushte, shqiptarët sërish protagonist në burgjet greke rrahin arabët

Shqiptarët nuk kanë të ndalur. Pas vrasjeve mes njëri-tjetrit në burgun famëkeq të Koridhalos në Greqi, bandat shqiptare vazhdojnë përleshjet e tyre të përgjakshme me grupet e tjera pas hekurave në burgjet e Athinës. Mësohet se një grindje verbale midis një shqiptari dhe një arabi

Trafik droge dhe kriminelë, diplomacia shqiptare në ditët më të zeza!
  • 2019-04-09

Trafik droge dhe kriminelë, diplomacia shqiptare në ditët më të zeza!

Diplomacia shqiptare ka një jetëshkrim me histori suksesi modeste, por edhe një listë relativisht të gjatë skandalesh dhe incidentesh, ku protagonistë në një masë të madhe kanë qenë mbajtës së pasaportës diplomatike, apo zyrtarë të tjerë që kanë abuzuar me detyrën për të cil

Çpo ndodh te Bregu i Lumit? Bashkohet Astiri, vazhdojnë përleshjet (VIDEO)
  • 2019-04-08

Çpo ndodh te Bregu i Lumit? Bashkohet Astiri, vazhdojnë përleshjet (VIDEO)

#td_uid_1_5caba3ba72166 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/WhatsApp-Image-2019-04-08-at-13.02.09-80x60.jpeg) 0 0 no-repeat; }

Mema me tone të ashpra: Kush sulmon Tiranën do e pësojë keq!
  • 2019-04-02

Mema me tone të ashpra: Kush sulmon Tiranën do e pësojë keq!

Trajneri i Tiranës do të jetë në stol në sfidën e kthimit ndaj Laçit në Kupën e Shqipërisë pasi ka shlyer gjysmën e dënimit dhe pjesën tjetër klubi bardheblu e ka paguar me gjobë. Laçi-Tirana është një sfidë që rikthehet vetëm 4 ditë pas ngjarjeve të shëmtuara që ndodhën

No Pic available
  • 2019-03-28

Më sulmuan me shkelma e grushte. Si protestuesit dhunuan nënën me foshnjën në makinë

Qarkullimi prej gati 5 muajsh në aksin rrugor të Unazës së Re paralizohet pasditeve, pasi dhjetëra familje kundërshtojnë shembjen e shtëpive duke bllokuar rrugën.  Edhe pse dalin për të luftuar për të drejtat e tyre, cenimi i të drejtave të qytetarëve të tjerë ka ndodhur. Edlira

Vazhdon Far West-i në spitale, vëllezërit grushtojnë mjekun në Dibër
  • 2019-03-28

Vazhdon Far West-i në spitale, vëllezërit grushtojnë mjekun në Dibër

Një tjetër mjek u dhunua sot në krye të detyrës. Mësohet se një mjek i spitalit rajonal të Dibrës u godit me grushte nga dy vëllezër. Policia bën me dije se njëri prej vëllezërve është vënë në pranga, ndërsa tjetri është shpallur në kërkim. Sipas policisë, u arrestua në f