Rezultate te kerkimit per termin: +Gryka

Total: 820
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.491Z

Kush eshte Marjan Gryka

TIRANE - Marjan Gryka, 37 vjec, ka lindur ne Shkoder. Aktualisht jeton ne Tirane. Ai njihet per lidhjet e vjetra me eksponente te dy kampeve kryesore te politikes. Gryka u be i njohur si truproja e ish- liderit te dhjetorit, Azem Hajdari. Pas vrasjes se Azemit ai u be drejtuesi i shoqates "Azem Hajd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.496Z

Gryka: Atentati ndaj meje, politik

Ish-truproja e Hajdarit pretendon se atentati ndaj tij është bërë pasi ka kërkuar hapjen e dosjes “Hajdari”. Marjan Gryka: “Kështu u qëllua dhe Azem Hajdari”. Ish-truproja e Azem Hajdarit, Matjan Gryka, e konsideron politik atentatin që iu bë para dy ditësh, ku ai mbeti i plagos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.101Z

Marjan Gryka rikthehet ne qeli

Shkoder- Kryetari i shoqates "Azem Hajdari" feston 18 vjetorin e Levizjes se Dhjetorit 1991 ne qelite e paraburgimit te Shkodres. Marjan Gryka, ish-truproja i deputetit demokrat Hajdari, i njohur per drejtimin e levizjes qe solli pluralizmin ne Shqiperi, eshte arrestuar per here te dyte rreth ores 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.848Z

Mashtrimi për atentatin, prangoset Marian Gryka

SHKODËR – Sapo ka lënë spitalin, Marian Gryka është arrestuar pasi dyshohet për mashtrim të rremë dhe armëmbajtje pa leje. Burimet zyrtare të Policisë së Qarkut të Shkodrës bëjnë të ditur se në mesditën e djeshme, rreth orës 13.30, u bë ekzekutimi i vendimit të Gjykatës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.499Z

Gryka: Motivi, intervista ime në "Shqip"

Një ditë pas plagosjes së Marjan Grykës, ish-truprojës së Azem Hajdarit, Policia e Shkodrës nuk e ka zbardhur ende ngjarjen, duke lënë enigmë autorët dhe motivet. Burime nga Policia e Shkodrës bëjnë të ditur se, në lidhje me ngjarjen, është ngritur një grup i posaçëm pune nga ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.839Z

Shkodër, arrestohet Marjan Gryka, për kallëzim të rremë

Policia e Shkodrës ka arrestuar kryetarin e Shoqatës “Azem Hajdari”, Marjan Gryka, pasi ai dyshohet për kallëzim të rremë. Sipas burimeve policore, “Marjan Gryka është arrestuar mbi bazë të një vendim gjykate, pasi akuzohet se ka bërë kallëzim të rremë lidhur me ngjarjen e deno

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.508Z

Marjan Gryka: Policia po manipulon provat

Dy ditë pas atentatit ku mbeti i plagosur në këmbë, ish-truproja i Azem Hajdarit, Marjan Gryka, thotë se jeta e tij është ende në rrezik. "Jeta ime, pas atentatit për motive politike që m‘u bë në rrugën e ‘Zogajve‘ është në rrezik serioz. Kjo shihet dhe me masat që ka marrë p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama