Rezultate te kerkimit per termin: +Gryks

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Plagoset ish-truproja e Hajdarit

sht qlluar me arm zjarri ish-truproja e deputetit t vrar Azem Hajdari.Marjam Gryka ka mbetur i plagosur, nj atentat q synonte pr ta vrar at. Gryka e ka konsideruar kt atentat si politik, ndrsa ka shtuar se nuk kishte konflikt me asnj person. Ai sht nxjerr nga makina, nga dy persona me maska, ndrsa s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.332Z

T fitosh me do kushthumbjen!

Halabakria, mungesa e qytetaris, gryksia, injoranca, dhuna e shum cilsi t tjera negative t shoqrive n tranzicion, dhe sidomos t shoqris shqiptare, jan vn re edhe n procesin e fundit zgjedhor. Dhe kjo halabakri q deri dikur gjllonte n selit e partive n qendr, fatmirsisht sht larguar q aty, por fatke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.364Z

LUFTA E POLONISË PËR LIRINË

A duhet q polakt tani pr her t par t mbrojn lirin e tyre kundr nj armiku t brendshm? Pasi parlamenti miratoi reformn n drejtsi, armosfera n Poloni po bhet gjithnj e m agresive, mendon Bartosz Dudek. Jan dit dhe imazhe impresionuese dhe tronditse njkohsisht, q do t hyn n historin e Polonis. Nga njr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.418Z

Alpinistja më e famshme në botë: Nuk mendoj kurrë për vdekjen

Austriakja Gerlinde Kalterbrunner sht ngjitur n 13 nga 14 majat m t larta t planetit. N nj intervist, ajo rrfen pr sfidat e saj t jashtzakonshme dhe se si pr t arritur objektivat e saj, gjja m e rndsishme ka qen mosdorzimi K2, me lartsi 8611 metra, sht mali i dyt m i lart n bot. Maja e tij lartohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.333Z

Antikiteti,helent jan ilir t zbritur n Egje

M ka dhembur shpirti kur lexoja nj sugjerim q kishte dhn ish drejtori i mparshm i parkut arkeologjik Amantia pr qytetrimin nw Amantia dhe n veanti pr kohn e ngritjes, rnies pra koha kur u b nj qytet i vrtet. Por ajo q m ka shqetsuar ishte pikrisht injoranca me t cilin kta dunbadist nisin t prcjellin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.333Z

QYTETET ILIRE,AMANTIA N SYRIN E NJ STUDIMI

Antikiteti,helent jan ilir t zbritur n Egje M ka dhembur shpirti,kur lexoja nj sugjerim q kishte dhn ishdrejtori i mparshm i parkut arkeologjik Amantia pr qytetrimi Amanta dhe n veanti pr kohn e ngritjes,rnies pra koha kur u b nj qytet i vrtet,por ajo q m ka shqetsuar ishte pikrisht injoranca m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.333Z

Antikiteti; helent jan ilir t zbritur n Egje

M ka dhembur shpirti kur lexoja nj sugjerim q kishte dhn ish drejtori i mparshm i parkut arkeologjik Amantia pr qytetrimin nw Amantia dhe n veanti pr kohn e ngritjes, rnies pra koha kur u b nj qytet i vrtet. Por ajo q m ka shqetsuar ishte pikrisht injoranca me t cilin kta dunbadist nisin t prcjellin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama