Rezultate te kerkimit per termin: +Gucaj

Meta: total 44 / total_found 44 / time 0.000 / keyword[0] gucaj / docs[0] 44 / hits[0] 75 /
Nga dasma ne mort babai vdes ne aksident plagosen dy te tjere
  • 2015-07-12

Nga dasma ne mort babai vdes ne aksident plagosen dy te tjere

PUBLICITET Dasma pasohet nga morti per shkak te nje aksidenti me pasoje vdekjen ne rrugen kombetare Fier-Levan ngjarje ku edhe dy persona mbeten te plagosurbr br Aksidenti tragjik ndodhi naten duke gdhire dita e sotme ne vendin e quajtur Liqeni raporton NOAalbr br Kujtim Gucaj r

Arratisja nga burgu i Drenoves Prokuroria kerkon 135 vite burg
  • 2015-04-14

Arratisja nga burgu i Drenoves Prokuroria kerkon 135 vite burg

Korce 14 prill 2015 NOAal- Prokuroria e Korces ka kerkuar 135 vite burg per shtate te arratisurit nga burgu i Drenovesbr br Ne seancen e zhvilluar paraditen e sotme Prokuroria kerkoi ne Gjykaten e Korces denimet per Admir Tafili Fran Marashi Gezim Guri Artur Gora Gezim Toma Reiz Haxhiraj dhe Eduar

No Pic available
  • 2013-11-26

Arratisja nga burgu

Disa kilometra larg Vlores ne lagjen Rexhepaj, jetojnë dy prindrit e Reizit Haxhiraj, nje prej te arratisurve te Drenoves. Po rrisin dhe dy vajzat e tij, pasi ne momentin e arrestimin bashseshortja u largua. I ati, Namiku, prej 4 vjetesh nuk eshte takuar me te birin. Ndaj ai eshte i prere. Ra

No Pic available
  • 2013-09-13

Prioritet i bashkisë së Elbasanit, sistemimi i të gjitha shkollave të rrethit

Ndërhyrjet për rikonstruksion në pothuajse të gjitha shkollat, ka qënë një prej prioriteteve të bashkisë së Elbasanit, e cila ka marrë një sërë masash për të sistemuar shkollat për këtë vit të ri shkollor. Zedhenesja e ketij institucioni, Jonida Gucaj Ackova, ka deklaruar se ësh

Naftëtari ndalohet nga Tërbuni në shtëpi, kontestohen gjyqtarët
  • 2012-09-10

Naftëtari ndalohet nga Tërbuni në shtëpi, kontestohen gjyqtarët

Skuadra e Naftëtarit barazoi pa gola ndaj Tërbunit, duke luajtur për për 75 minuta me 10 lojtarë. Nga: Arben Çepani Naftëtari-Tërbuni 0-0   Naftëtari: Kora, S.Gega, Daci, Gucaj, Kajo, Hoxha, Kopaçi (A.Çela 74′), Koroveshi (Mitre 87′), A.Gega, S.Çela, Lila( Zylyftari 55&

Elbasani mposht Naftëtarin inekzistent me dopjetën e Okoromkwo
  • 2012-09-03

Elbasani mposht Naftëtarin inekzistent me dopjetën e Okoromkwo

Skuadra elbasanase me fitimin e tri pikëve ndaj Naftëtarit vendos veton e saj për pretendimin e një nga dy vendet që të dërgojnë në Superligë Nga Elton Karaj   ELBASANI  -  NAFTËTARI  2 0 GOLAT: Toni Okoronkwo 8′,10′ Formacioni i Elbasanit: Ruçi, Ibrahimi, Mërtiri,

No Pic available
  • 2012-05-14

Grupi B: Nuk ka shaka, ngjitet direkt Partizani

Të kuqtë kthehen në kategorinë e parë, kurse Naftëtarin e pret ndeshja shtesë me Gramozin   Rezultatet e javës së fundit PERMETI TEPELENA     1-0 NAFTETARI DOMOSDOVA      6-0 ALBPETROLI DELVINA            0-0 BILISHT SPORT TURBINA        3-2 PARTIZANI KELCYR