Rezultate te kerkimit per termin: +Guido +Andrea +Guidi

Total: 49
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.180Z

Avioni i drogës, Corriere: Guido Guidi ka filluar të flasë!

Guido Guidi pak momente pas arrestimit në Ishëm Fillimisht kishte qëndruar në heshtje deri sa mohonte gjithçka, duke filluar që nga 200 kilogramët e marijuanës në avionin e tij turistik, i cili thuajse u përplas në shtator ndërsa ulej në një rrip toke në Ishëm, pranë Durrësit. Kës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.255Z

Rrëzimi i avionit, avokati i pilotit: Guidi erdhi në Shqipëri për turizëm, jo për drogë

Avokati i pilotit italian Guido Andrea Guidi, mohoi akuzat ndaj klientit të tij. Ai deklaroi se klienti i tij ka ardhur në Shqipëri për turizëm. Në një prononcim, avokati Aleksandër Ndrejaj thotë se piloti italian nuk merrej me trafik droge. Piloti italian kishte ardhur për turizëm. Nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.783Z

Guidi zberthehet per trafikun

brbrPak kohe pas lirimit nga drejtesia shqiptare piloti italian i dyshuar per trafik nderkombetar droge Andrea Guido Guidi ka dhene nje interviste per gazeten Corriere della Sera Ai ka pranuar se ne Shqiperi ndodhej per te vezhguar nje piste qe ndoshta do te perdorej per te transportuar marihuanen p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.255Z

Avokati i pilotit italian Guidi erdhi per turizem asnje pakt me Prokurorine

Tirane 19 shtator 2016 NOAal - Avokati i pilotit italian Guido Andrea Guidi ka deklaruar ndryshe nga sa eshte thene deri me tani lidhur me avionin e rrezuar ne Ishem nga klienti i tijbr br Madje edhe ndryshe nga deshmia e pilotit qe u la te hetohej i lire pak pas ndalimit Ne nje prononcim avokati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.261Z

Piloti ndryshon mendje. Avokati: Guidi, vetëm turist. Nuk ka status të veçantë

Avokati mbrojtës i pilotit Guido Andrea Guidi kërkon që prokuroria të vërtetojë me prova dyshimet se klienti i tij fluturoi drejt Shqipërisë për trafik droge. Avokati i qëndron versionit se Guidi erdhi në Shqipëri për turizëm dhe se gjatë fluturimit avioni pësoi një defekt. Tani ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.235Z

La Repubblica: Guidi dyshime për lidhje të klaneve të drogës dhe armëve

Sipas së përditshmes italaine “La Repubblica” piloti italian Guido Andrea Guidi dyshohet se ka lidhje me klanet kriminale të trafikut të drogës dhe armëve, me trafikimin e tyre me avionë përmes pistave sekrete në provincat e Barit e Brindizit. “La Repubblica” shkru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.231Z

Piloti italian i rrëzuar në Durrës i dënuar në Itali për korrupsion

Piloti italian Guido Andrea Guidi, piloti italian 69 vjeç që ra në grykëderdhjen e lumit Ishëm rezulton person me probleme me drejtësinë në Itali. SYRI.net ka siguruar një dokument të Gjykatës së Lartë, të 23 tetorit 2013. Guido Adrea Guidi së bashku me shtetasin E. R. akuzohen për n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama