Rezultate te kerkimit per termin: +Guido

Meta: total 1000 / total_found 1520 / time 0.001 / keyword[0] guido / docs[0] 1520 / hits[0] 1893 /
No Pic available
  • 2017-03-09

Avioni i Guido Guidit i cili u rrëzua në Ishëm do dërgohet në Itali

“Avioni ultra i lehtë i tipit  Piper A 32 Saratoga i pilotuar nga italiani Guidi Guidi dhe i sekuestruar nga autoritetet shqiptare pas arrestimit të pilotit italian, shumë shpejt do të rikthehet në Itali.” Kështu kanë deklaruar përmes mediave lokale italiane , drejtuesit e A

Lirimi i pilotit italian, pikëpyetje mbi seriozitetin e luftës kundër drogës
  • 2017-02-14

Lirimi i pilotit italian, pikëpyetje mbi seriozitetin e luftës kundër drogës

Piloti Italian, Guido Guidi u lejua të largohej nga Shqipëria pas pesë muajsh hetime si i dyshuar për tentativën e trafikimit të 200 kilogramëve lëndë narkotike me avionin e tij të markës Pajper. 70 vjeçari nga provinca e Komos në Italinë e Veriut u la i lirë me kërkesë të Prokuror

No Pic available
  • 2017-02-04

Rrëfehet piloti italian i avionit të rrëzuar në Ishëm, tregon kush ishin porositësit e drogës

Andrea Guido Guidi, 69-vjeçari italian, është menaxheri i ndaluar në shtator në Shqipëri, ku qëndroi deri pak ditë më parë me urdhër të hetuesve. Unë kam gabuar por nuk jam kriminel. Unë kisha për të parë një pistë. Ndoshta do të përdorej për marijuanën, kështu e nis shkrimin

Guido Guidi: Kam gabuar, por nuk jam kriminel
  • 2017-02-04

Guido Guidi: Kam gabuar, por nuk jam kriminel

Guido Guidi, piloti italian i drogës ka folur për të përditshmen italiane Corriere della Sera. Ai thotë se thjesht duhet të vëzhgonte një pistë që ndoshta do të përdorej për drogën, por nuk është kriminel. Doni të dini për Ishmin? Kisha fluturuar dhe më parë në Shqipëri. N

Guidi zberthehet per trafikun
  • 2017-02-04

Guidi zberthehet per trafikun

brbrPak kohe pas lirimit nga drejtesia shqiptare piloti italian i dyshuar per trafik nderkombetar droge Andrea Guido Guidi ka dhene nje interviste per gazeten Corriere della Sera Ai ka pranuar se ne Shqiperi ndodhej per te vezhguar nje piste qe ndoshta do te perdorej per te transportuar marihuanen p

No Pic available
  • 2017-02-04

Piloti italian: U pagova 5 mijë euro për fluturimin, nuk jam kriminel

Andrea Guido Guidi, 69 vjeç, piloti i arrestuar në Shqipëri nën akuzën e trafikut të marijuanës me avion, ka dhënë një intervistë të plotë për gazetën Corriere della Sera, për gazetarin Andrea Galli. Kjo është hera e parë që Guidi flet për mediat, duke shpjeguar atë që ka ndod

No Pic available
  • 2017-01-29

Corriere Della Sera: E vërteta e pilotit të drogës, lista me emrat me influencë në Shqipëri dhe Çakalli

E vërteta e menaxherit nga Milano. Kështu sillte drogën e trafikantëve. Ky është titulli i Corriere Della Sera  për pilotin italian Guido Guidi i cili dy ditë më parë u largua nga Tirana. Prej shtatorit ai ishte i ndaluar nga policia shqiptare pasi avioni me të cilin udhëtonte u rrëzua