Rezultate te kerkimit per termin: +Gundogan

Meta: total 159 / total_found 159 / time 0.000 / keyword[0] gundogan / docs[0] 159 / hits[0] 240 /
City luan tenis me Chelsea-n, Liverpooli zbret i dyti (Video)
  • 2019-02-10

City luan tenis me Chelsea-n, Liverpooli zbret i dyti (Video)

Uragani Manchester City shktatërron 6-0 Chelsea-n në Etihat Stadium dhe i merr vendin e parë Liverpoolit, edhe pse me pikë ta barabarta, 65, por me një ndeshje më shumë të luajtur për ekipin e Jurgen Klopp. Një disfatë e rëndë kjo për blutë e Londrës, që në asnjë moment nuk arrit

No Pic available
  • 2018-12-22

Bien Manchester City dhe Chelsea, Liverpooli kampion dimri

Rezultate surprizë në javën e 18-të të Premier League-s, ku dy skuadra të mëdha, Manchester City dhe Chelsea, pësuan humbje të papritura në ndeshjet shtëpiake. Citizens u ndëshkuan 2-3 në Etihad nga Crystal Palace, duke i dhënë një asist Liverpoolit, që tashmë kryeson me 4 pikë m

Siti fiton derbin e Mançesterit, Arsenali zhgënjen sërish (Video)
  • 2018-11-11

Siti fiton derbin e Mançesterit, Arsenali zhgënjen sërish (Video)

Qyteti i Manchesterit ngjyroset në blu, pasi në Etihad Stadium ishte City i Guardiolës që bëri ligjin dhe mori një fitore 3-1 përballë rivalëve të qytetit, United. Qytetarët e nisën mjaft mirë takimin dhe gjetën golin që në minutën e 12, kur David Silva përfitoi nga një përgjumje

No Pic available
  • 2018-09-22

Shaqiri protagonist në fitoren e Liverpoolit, fiton City, ngec United

Liverpooli është një rul që shtyp çdo kundërshtar që i del përpara në Premier League. Na javën e 6-të The Reds iu imponuar 3-0 Southamptonit, duke e siguruar fitoren që në pjesën e parë. Hoedt devijoi në portën e tij në minutën e 10-të, pas një harkimi të Xherdan Shaqirit, që

Liga e Kombeve nis me shkëndija, Gjermania dhe Franca premtojnë spektakël
  • 2018-09-06

Liga e Kombeve nis me shkëndija, Gjermania dhe Franca premtojnë spektakël

Mbrëmjen e sotme nis rrugëtimin kompeticioni më i ri i organizuar nga UEFA, Liga e Kombeve. Edicioni i parë që do të zhvillohet në shtator, tetor e nëntor të 2018-ës dhe në mars të 2020-ës do të zëvendësojë fazën play-off të Euro 2020 dhe do të dhurojë 4 biletat e fundit për n

Fotoja me Erdogan, mbrohet Ozil: Respektova Turqinë! Do veproja njësoj
  • 2018-07-22

Fotoja me Erdogan, mbrohet Ozil: Respektova Turqinë! Do veproja njësoj

Prej muajsh ai është vendosur në qendër të akuzave për foton e famshme me Presidentin e Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan përpara Botërorit Rusi 2018 dhe në Gjrmani kanë kërkuar përjashtimin nga kombëtarja, por Mesut Ozil nuk e sheh si problematike. Edhe pse pas dështimit të Gjermanisë

Gjermania për jetë e vdekje me Suedinë, Belgjika për të kompletuar kualifikimin
  • 2018-06-23

Gjermania për jetë e vdekje me Suedinë, Belgjika për të kompletuar kualifikimin

Të gjithë me sy e veshë nga Gjermania, që luan ndeshjen vendimtare për kualifikimin në Grupin F. Pancerat, pas disfatës së papritur me Meksikën në takimin e parë, do të përballen sonte në orën 20:00, në stadiumin Fisht Olympic të Sochit, me Suedinë, që futet në fushë në këtë