Rezultate te kerkimit per termin: +Gurrs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.656Z

Raporti: Parregullsi në kontratat e hidrocentraleve

Avokati i Prokurimeve dha alarmin pr koncesionet n raportin e tij vjetor Dhnia me koncesion e pasurive shtetrore sht vlersuar si nj problem nevralgjik n trsin e tij edhe nga raporti vjetor i Avokatit t Prokurimeve Publike. Mangsit m t theksuara gjat hetimeve administrative pr procedurat koncesionare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.657Z

Shkrimtari dhe ADN-ja e kombit

I matur, por me siguri dhe me profesionalizm, Mehmet Elezi po afirmohet si romancier i ADN-s shqiptare. Mbas romanit “Ujdhesa e askujt”, ku lexuesit i propozohet nj parabol origjinale e zanafills s jets sociale mbi tok, me gjith konfliktet, paradokset dhe prafrsin q p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama