Rezultate te kerkimit per termin: +Gusht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.147Z

Edhe qeveria Rama nis pushimetmë 7 gusht, rikthehen më 26 gusht

TIRANE - Edhe qeveria ka vendosur që të pushojë. Muaji gusht do të mirëpresë dhe kabinetin e qeverisë Rama , me një tur pushimesh relaksuese që do të startojnë më 7 gusht, menjëherë pas mbledhjes së funidt të qeveris&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.391Z

Superliga nis më 24 gusht

Kampionati i 70-të Kombëtar i futbollit për Kategorinë Superiore do të nisë, më 24 gusht, ndërkohë që kalendari pritet të hidhet në muajin korrik. FSHF-ja bëri të ditur se ndeshja e Superkupës së Shqipërisë, ajo midis kampiones Dinamo e fitueses së Kupës, Vllaznisë, do të luhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.862Z

Pse u gabova ne gusht

Ne shkrimin e fundit qe pata botuar ne Shqip ketu e disa jave me pare ne menyre krejt te pavetedijshme a ndoshta i nxitur nga instinkti i kotesise dhe i deshires per te gjetur nje titull ndryshe pata shkruar dhe e pata titulluar ate shkrim pak a shume ne formen qe ne gusht nuk ndodh asgje. Ne ate sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.444Z

Gusht, "tkurret" tregtia me jashte

Blerina Hoxha Tregtia me jashte e ka thelluar renien gjate muajit gusht, duke reflektuar uljen e eksporteve, importeve dhe per pasoje edhe ngushtimin e deficitit tregtar. Sipas raportit te tregtise me jashte te publikuar nga INSTAT per muajin gusht, njoftohet se gjate ketij muaji u eksportuan 7.1 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.260Z

Tiranë, Ushtarakupezullon operacionetpër muajin gusht

TIRANE- Sallat kirurgjikale të spitalit Ushtarak, gjatë muajit gusht, do të jenë të hapura vetëm për rastet emergjente dhe ushtarakët. Sipas një urdhri të drejtorisë së këtij spitali, për gushtin do të pezullohen të gjitha operacionet e planifikuara që do të kryeheshin në këtë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.656Z

Miqësorja Kosovë-Turqi, në gusht

Ndeshja miqësore ndërmjet përfaqësueses së Kosovës dhe Turqisë pritet të luhet në muajin gusht. Kjo është konfirmuar nga kreu i FFK-së, Fadil Vokrri, pas një takimi që kishte zhvilluar me drejtues të Federatës Turke. "Biseduam me drejtuesit e futbollit në Turqi për zhvillimin e nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.111Z

INSTAT: Inflacioni në gusht 2.2 për qind

 Rriten çmimet e mallrave ushqimore. Gjatë muajit gusht rritje kanë pësuar edhe çmimet e karburanteve. Për rrjedhojë niveli i inflacionit në vend ka pësuar rritje gjatë muajit gusht. Sipas të dhënave më të fundit nga INSTAT niveli i inflacionit në muajin gusht arriti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama