Rezultate te kerkimit per termin: +Guti

Meta: total 200 / total_found 200 / time 0.000 / keyword[0] guti / docs[0] 200 / hits[0] 330 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Gjuha e trupit, si shitësit vëzhgojnë emocionet e blerësve

Kamerat me qark të mbyllur, kamerat me imazhe termike, kapelet me elektroda të inkorporuara dhe pajisje të tjera po rrisin shitjet Nga muaji shtator i vitit të kaluar e deri në prill të këtij viti, një rrjet librarish franceze në Paris, ka vendosur kamera në ambientet e brendshme për të

No Pic available
  • 2017-06-18

Shpërthim në tualetin e grave në Kolumbi, tri viktima

Tre gra janë vrarë në kryeqytetin kolumbian, Bogota, në atë që autoritetet thonë se ishte një sulm terrorist. Shpërthimi ndodhi në një qendër tregtare të tejmbushur Zona Rosa, ku mbetën të plagosur edhe 11 persona të tjerë. Kryebashkiaku i Bogotas Enrique Penalosa tha se një nga at

Legjenda e Realit: Neymar e meriton Oscarin për simulime
  • 2016-02-26

Legjenda e Realit: Neymar e meriton Oscarin për simulime

Legjenda e Real Madridit, Guti Hernandez, ka akuzuar tre lojtarët e Barcelonës, Jordi Alban, Dani Alves dhe Neymar, për simulime, madje për këtë të fundit, ka thënë se e meriton t’i jepet edhe çmimi Oscar, për “filmat” e shum

U pa në Europa League, lojtari ia vjedh gjyqtarin sprejin dhe feston kështu (Video)
  • 2015-12-11

U pa në Europa League, lojtari ia vjedh gjyqtarin sprejin dhe feston kështu (Video)

Ylli kolumbian që luan për Sporting Lisbon, Teófilo Gutiérrez e ka bërë një veprim të rrallë. Në golin e shënuar në Europa League mbrëmë ndaj Besiktas, Teo ia vodhi gjyqtarit sprejin duke festuar me të. Ai ia nxori spreji

Enrique: Pse po i gjuheni Piques, a i mbani mend fjalët e Gutit?
  • 2015-09-12

Enrique: Pse po i gjuheni Piques, a i mbani mend fjalët e Gutit?

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, duke folur për ndeshjen e radhës së skuadrës së tij ndaj Atletico Madridit, është kthyer edhe të çështja Gerard Pique, ky i fundit është kthyer në një të urryer në Santiago Ber

Guti e Valdes vëjnë bast për El Clasico
  • 2015-03-20

Guti e Valdes vëjnë bast për El Clasico

Dy lojtarët legjendarë të dy skuadrave më të mëdha spanjolle, Guti e Valdes kanë bërë një bast interesant para El Clasicos. Ish reprezentuesit e Spanjës kanë bërë publik në rrjetet sociale bastin e tyre. Nëse Barcelona