Rezultate te kerkimit per termin: +Gylseren

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] gylseren / docs[0] 11 / hits[0] 23 /
No Pic available
  • 2017-06-19

Gylseren prezanton motrën, shihni sa ngjajnë

Aktorja turke, Nurgül Yeilçay njohur tek ne si Gylseren, në filmin Fate të kryqëzuara ka prezantuar motrën e saj. Ajo quhet Hacer Ye?ilçay dhe është me e madhe se Gylsereni. @hayamagazine jewellery: @piaget photographer: @vivienneballa stylist: @styleisnecessity hair: @biancahartkopf

“Gylseren” vjen me një foto e cila ju lë pa fjalë |FOTO
  • 2016-10-27

“Gylseren” vjen me një foto e cila ju lë pa fjalë |FOTO

Transmetuar më 26.10.2016 - 20:49 Vdekja e aktores Nurgul Yesilcay në rolin e saj, në serialin “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), ose siç njihet me emrin Gylseren, ka pikëlluar në masë fansat e kë

“Gylseren” pozon e zhveshur |FOTO
  • 2016-10-15

“Gylseren” pozon e zhveshur |FOTO

Transmetuar më 15.10.2016 - 14:33 Largimi i aktores Nurgul Yesilcay nga seriali “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), i zhgënjeu në masë të madhe fansat e kësaj drame televizive turke. Asokohe u raportua se

Kjo vajzë në foto është një aktore mjaft e dashur sot për shqiptarët |FOTO
  • 2016-10-09

Kjo vajzë në foto është një aktore mjaft e dashur sot për shqiptarët |FOTO

Transmetuar më 08.10.2016 - 17:12 Aktorja turke Nurgul Yesilcay, e njohur si Gylseren në serialin “Fate të kryqëzuara”, ka arritur që të bëjë për vete shumë adhurues me rolin e saj. Ajo njihet si një fem

“Gylseren” feston “Bajramin me shtëpinë e mbushur plot |FOTO
  • 2016-09-13

“Gylseren” feston “Bajramin me shtëpinë e mbushur plot |FOTO

Transmetuar më 12.09.2016 - 23:02 Aktorja e njohur turke, Nurgul Yesilcay e njohur për shqiptarët si Gylseren ka festuar Kurban Bajramin me familjarët e saj gjatë ditës së sotme. Ajo ka ndarë një fotografi familljare në pr

Aktorja e telenovelave turke Gylseren e mahnitshme me look-un e ri
  • 2016-08-20

Aktorja e telenovelave turke Gylseren e mahnitshme me look-un e ri

Aktorja e famshme turke, Nurgul Yesilçay e cila tek ne njihet me interpretimin e saj si Gylseren në Fate të Kryqëzuara, çdo moment nga puna e saj vijon ta ndajë edhe me ndjekësit në rrjetet sociale. Së fundmi aktorja ka nisur xhirimet e serialit më të ri, ku roli dhe pamja e saj do të je

“Gylseren”, e lumtur në krahët e këtij mashkulli |FOTO
  • 2016-04-26

“Gylseren”, e lumtur në krahët e këtij mashkulli |FOTO

Transmetuar më 26.04.2016 - 14:54 Aktorja Nurgul Yesilcayy, e njohur për rolin e saj si “Gylseren” në serialin “Fate të kryqëzuara” po vazhdon të shijojë pushimet në Itali. Bukuroshja turke, përmes foto