Rezultate te kerkimit per termin: +Gylsereni

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] gylsereni / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2017-06-19

Gylseren prezanton motrën, shihni sa ngjajnë

Aktorja turke, Nurgül Yeilçay njohur tek ne si Gylseren, në filmin Fate të kryqëzuara ka prezantuar motrën e saj. Ajo quhet Hacer Ye?ilçay dhe është me e madhe se Gylsereni. @hayamagazine jewellery: @piaget photographer: @vivienneballa stylist: @styleisnecessity hair: @biancahartkopf