Rezultate te kerkimit per termin: +Gyr

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.185Z

Nëndetësja luftarake turke në portin e Durrësit

Nëndetësja “Gyr” do të qëndrojë tre ditë në vendin tonë, ku gjatë qëndrimit janë parashikuar një sërë veprimtarish njohëse dypalëshe. Nëndetësja “Gyr”, mbërriti nga porti i Napolit (Itali), ku kishte marrë pjesë në një stërvitje të përvitshme detare në kuadër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.174Z

Nëndetësja turke, vizitë në portin e Durrësit

Rreth orës 09.00 në portin e Durrësit është ankoruar  një  nëndetëse turke, e cila sipas burimeve  nga Kapiteneria dhe Komanda e Forcave Detare do të qëndrojë për një vizitë  miqësore 3-ditore  në portin detar të Durrësit. Gjatë periudhës së qëndrimit janë parashiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.184Z

Nendetsja turke ne Durres vizite 3 ditore ne port

Një anije ushtarake turke e tipit nëndetëse mbërriti sot në orët e para të mëngjesit në portin detar të Durrësit. Burime nga komanda e forcave tona detare bënë të ditur -në se nëndetsja “Gyr” (Gur) do t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.349Z

VIDEO/ Adoleshenti shkon për ta grabitur, por shitësja e masakron

Kjo video është po aq sa e frikshme edhe qesharake. Një djalosh me pistoletë shkon të grabisë një market. Por shitësja e nxehur i kthehet duke e sulmuar me çfarë ti zërë dora dhe në fund merr një çekiç në dorë. Por në atë kohë djaloshi nis të largohet me vrap. Ngjarja ka ndo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.168Z

Licencimi i njehsorëve të energjisë është zvarritur gati një vit

Agjencia e Metrologjisë e Kosovës (AMK) është kritikuar nga kompanitë që operojnë me shitjen e njehsorëve elektrikë, shkruan sot "Koha Ditore". Në një tryezë të organizuar të martën, në Ditën Botërore të Metrologjisë, Sebastijan Luposha, nga kompania "Landis Gyr" ka shprehur zhg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.185Z

Turqia sjell nëndetësen e dytë ushtarake për Shqipërinë

DURRËS- Një nëndetëse ushtarake turke ka mbërritur sot në portin detar të Durrësit në kuadër të bashkëpunimit dypalësh të forcave të armatosura të Shqipërisë dhe të Turqisë. Nëndetësja turke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama