Rezultate te kerkimit per termin: +Gys

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.522Z

A është gol më i bukur se i Ibrës? Ia vlen ta shikoni (Video)

Një gol tejet i bukur është shënuar sot në Danimarkë. Në ndeshjen mes Aarhaus dhe Bronshoj, futbollisti Kim Aebech mund ta ketë rivalizuar me golin e tij të famshëm të realizuar vitin e kaluar. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.150Z

Berisha: Çantat me para në Kryeministri sponsorizuan ditëlindjen e fëmijës së Fugës

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se në Kryeministri ka një makinë të posaçme që numëron paratë. Sipas Berishës, makina ka dy vite në ndërtesën qeveritare dhe ka shkuar atje për shkak se kryeministri Edi Rama-gjithnjë sipas Berishës-e ka fiksim të numër paratë që shkojnë me ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.147Z

Berisha: Makina e numërimit të parave në kryeministri në zyrën e Gysit

"Makina e numërimit të parave në kryeministri në zyrën e Gysit, tepricat i lë për Fugën!". Me një shënim të tij në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha, ka zbuluar edhe sponsorin e ditëlindjes së djalit të Endri Fugës. Sipas Berishës, sponsori i ditëlindjes me 470 të ftu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.255Z

PE 5 shtetet te njohin Kosoven

Në të njëjtën kohë me dialogun Prishtinë-Beograd në ambientet e Këshillit të BE, në Parlamentin Europian, Ulrike Lunacek paraqiti projekt-rezolutën e radhës për Kosovën.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama