Rezultate te kerkimit per termin: +Gysin

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.233Z

Shullazi/ Zbardhen përgjimet e Gilmando Danit: Noj gja serioze ku ke punu ti?

Nëse për Emiljano Shullazin u deklarua se prej kohësh nuk përdorte telefon, përgjimit të bisedave telefonike nuk i ka shpëtuar miku i tij i ngushtë, Gilmando Dani, edhe ky në burg për gjobëvënie dhe kanosje. 'Shqiptarja.com' ka publikuar sot përgjimet e bisedave telefonike të Gilm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.150Z

Berisha: Çantat me para në Kryeministri sponsorizuan ditëlindjen e fëmijës së Fugës

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se në Kryeministri ka një makinë të posaçme që numëron paratë. Sipas Berishës, makina ka dy vite në ndërtesën qeveritare dhe ka shkuar atje për shkak se kryeministri Edi Rama-gjithnjë sipas Berishës-e ka fiksim të numër paratë që shkojnë me ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.807Z

Xhimi:Aventura ime mbaroi shpejt, banorët të shtirur

Ju erdhi keq që e latë shtëpinë dhe e prisnit qe te dilnit këtë javë? Më erdhi keq se kisha ende gjëra në planet e mia, të cilat prisnin momentin e duhur për t’u shpërfaqur, megjithatë kur dola jashtë kuptova se sa shumë gjëra më kishin munguar. Vlera e tyre ishte gjëja e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.120Z

Pergjimet e shokut te Shullazit Ka noj gjo serioze aty ku ke punu ti

Emiljano Shullazi Gilmando Dani Gilmando Dani eshte miku i ngushte i Emiljano Shullazit dhe te dy po mbahen ne burg me akuzat e gjobevenies dhe kanosjesbr br Shqiptarjacom ka publikuar sot pergjimet e bisedave telefonike te Gilmando Danit Gjate bisedes flitet per nje person te q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.147Z

Berisha: Makina e numërimit të parave në kryeministri në zyrën e Gysit

"Makina e numërimit të parave në kryeministri në zyrën e Gysit, tepricat i lë për Fugën!". Me një shënim të tij në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha, ka zbuluar edhe sponsorin e ditëlindjes së djalit të Endri Fugës. Sipas Berishës, sponsori i ditëlindjes me 470 të ftu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.119Z

Zbardhen përgjimet për krahun e djathtë të Emiljano Shullazit: Noj gja serioze ku ke punu ti?

Nëse për Emiljano Shullazin u deklarua se prej kohësh nuk përdorte telefon, përgjimit të bisedave telefonike nuk i ka shpëtuar miku i tij i ngushtë, Gilmando Dani, edhe ky në burg për gjobëvënie dhe kanosje. Shqiptarja.com ka publikuar sot përgjimet e bisedave telefonike të Gilmando

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.934Z

Radha e gjatë për pasaporta/PD: Makthi i qytetarëve po provokohet nga vetë strukturat shtetërore

Prej javësh qytetarët shqiptarë përballen me radhë të gjata pritjeje për një pasaportë biometrike Ish-kryeministri Berisha: Rama-Tahiri shullëhen në jahte luksoz- emigrantët në radhë për pasaporta biometrike Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me radhët e gjata në zyr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama