Rezultate te kerkimit per termin: +HTC

Meta: total 113 / total_found 113 / time 0.000 / keyword[0] htc / docs[0] 113 / hits[0] 233 /
Hajduti e dhunon per ti grabitur canten arrestohet
  • 2016-03-26

Hajduti e dhunon per ti grabitur canten arrestohet

Tirane 25 mars 2016 NOAal - Nje person eshte arrestuar nga policia e kryeqytetit pasi ka dhunuar nje kalimtare ne rruge dhe me pas e ka grabitur atebr br Ne pranga eshte vene Luan Lleshi 42 vjec i akuzuar si autor i vjedhjes me dhune te cantes se 62-vjecares me inicialet MGbr br Gjate arrestimit

Hajduti bën për spital 62-vjeçaren, e dhunon për ti grabitur çantën
  • 2016-03-25

Hajduti bën për spital 62-vjeçaren, e dhunon për ti grabitur çantën

Luan Lleshi, 42 vjeç, është personi i arrestuar sot nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 1, pasi ka dhunuar një shtetase dhe më pas e ka grabitur atë. "Ky shtetas është autor i vjedhjes me dhunë të çantës së shtetases M. G, 62 vjeçe",- thuhet në njoftimin e policisë. Gj

Arrestohet i riu për vjedhje të shumta
  • 2016-03-04

Arrestohet i riu për vjedhje të shumta

Një i ri përfundoi në prangat e policisë së Sarandës pas një operacioni të koduar “iPad-Apple”. Policia tha se ka arrestuar shtetasin Elvis Zoto, 29-vjeç, pas një hetimi disaditor. Ai ka kryer një sërë vjedhjesh 20 ditët e fundit. Zoto u arrestua në flagrancë në aksin rr

Arrestohet autori i vjedhjeve të dyqaneve e banesave në 20 ditët e fundit në Sarandë
  • 2016-03-04

Arrestohet autori i vjedhjeve të dyqaneve e banesave në 20 ditët e fundit në Sarandë

Një i ri përfundoi në prangat e policisë së Sarandës pas një operacioni të koduar “iPad-Apple”. Policia tha se ka arrestuar shtetasin Elvis Zoto, 29-vjeç, pas një hetimi disaditor. Ai ka kryer një sërë vjedhjesh 20 ditët e fundit. Zoto u arrestua në flagrancë në aksin rr

Sarande arrestohet nje person i dyshuar per nje sere vjedhjesh ne pak dite
  • 2016-03-04

Sarande arrestohet nje person i dyshuar per nje sere vjedhjesh ne pak dite

Sarande 4 mars 2016 NOAal- Nje operacion i policise se Sarandesi koduar iPad-Apple ka vene ne pranga nje person i dyshuar si autori i disa vjedhjeve ne seri te kryera brenda nje harku kohor prej 20 diteshbr br Elvis Zoto 29 vjec banues ne Sarande u ndalua gjate dites se djeshme ne lagjen nr4 Saran

FOTOT/ Kapet hajduti serial, ja katër vjedhjet që kreu në Sarandë
  • 2016-03-04

FOTOT/ Kapet hajduti serial, ja katër vjedhjet që kreu në Sarandë

Policia e Sarandës ka arrestuar një hajdut serial, i cili dyshohet se kryer katër vjedhje në harkun kohor të 20 ditëve. Sendet e sekuestruara Arrestimi i tij erdhi në kuadër të operacionit të koduar "iPad-Apple". I arrestuari është Elvis Zoto, 29 vjeç, banues në Sarandë. Gjatë një

Sarandë, arrestohet hajduti i dyqaneve dhe banesave në 20 ditë
  • 2016-03-04

Sarandë, arrestohet hajduti i dyqaneve dhe banesave në 20 ditë

Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë autorin e disa vjedhjeve në seri, të kryera brenda një harku kohor prej 20 ditësh, ku ka rënë në pranga shtetasi: Elvis Zoto, 29 vjeç, banues në Sarandë. Në kuadër të operacionit të koduar “iPad-Apple”, përgjatë një pune he