Rezultate te kerkimit per termin: +HTC

Meta: total 94 / total_found 94 / time 0.000 / keyword[0] htc / docs[0] 94 / hits[0] 201 /
HTC sjell modelin Desire 826
  • 2015-01-07

HTC sjell modelin Desire 826

Kompania HTC për vitin 2015 do të sjellë në treg një telefon të ri, i cili do të ketë përmasa shumë më cilësore se telefonat që kjo kompani ka nxjerrë. Produkti i ri "Desire 826", është prezantuar nga kompania në panairin CES në Las Vegas. Përmasat e serisë HTC Desire 826 janë

E dini se cilët janë smartfonët më të shitur në vitin 2014?
  • 2014-12-25

E dini se cilët janë smartfonët më të shitur në vitin 2014?

Nëse juve jeni akoma në dilemë se cila do të ishte dhurata më ideale për të afërmit tuja, po ju japim disa nga smarfonët më të mirë. Ja cilët janë dhjetë smartphone më të mirë për 2014, që kanë sjellë diçka ndryshe dhe kanë shkruar historinë e tyre këtë vit. iPhone 6 plus

`Asus` nxjerr në treg modelin `Zenfone` me kamer të dyfishtë
  • 2014-12-24

`Asus` nxjerr në treg modelin `Zenfone` me kamer të dyfishtë

Kompania `Asus`, e cila njihet për larmishmërinë e saj në fushën e teknologjisë ka në plan që të hedhë në treg modelin më të ri të smartfonëve "Zenfone", që mesa duket karakterizohet nga një kamerë e pasme e dyfishtë. Kjo lloj kamere e dyfishtë nuk është shumë e përdorur vet

Karakteristikat e smartfonit `HTC One M9`
  • 2014-12-23

Karakteristikat e smartfonit `HTC One M9`

Është përfolur shumë për smartphone-in e ri që pritet të hidhet në treg nga `HTC`. Sipas "Upleaks" që ka të dhëna të sakta për komaninë "HTC", smartfonë i ri do të vijë i pajisur me ekran 5-inç-1080p, procesorin Snapdragon 810, 3GB RAM, kamerën e pasme 20.7-megapikselë

IPKO: Lojë shpërblyese me 500 telefona të mençur dhe 50 tabletë
  • 2014-12-03

IPKO: Lojë shpërblyese me 500 telefona të mençur dhe 50 tabletë

Telefonia mobile IPKO ka njoftuar se prej sot do ta fillojë lojën e madhe shpërblyese, me të cilën do t'i shpërblejë 550 përdoruesit e saj më me fat. Përdoruesit e telefonisë mobile IPKO do ta kenë mundësinë të fitojnë ndonjërin nga telefonat dhe tabletët më të avancuar mobil n

Telefonat më të mirë të 2014-ës
  • 2014-12-01

Telefonat më të mirë të 2014-ës

Nuk di të cilësosh se cili vit ka pasur më shumë prurje të telefonave më të mirë inteligjent. Por këtë herë do të flasim për vitin 2014 dhe pa frikë mund të themi se ka qenë viti i teknologjisë. Ishte një vit për ndryshim të strategjisë së kompanive. Më në fund "Samsung" i d

Samsung duhet të ndalojë prodhimin e mobilëve
  • 2014-11-20

Samsung duhet të ndalojë prodhimin e mobilëve

Samsung është duke rimenduar strategjinë e vet për smartfonët. Robert Yi, shef i marrëdhënieve të investitorëve të Samsung-ut ,kohëve të fundit u tha analistëve se kompania do të rris prodhimin e telefonave për 30%. Samsung ka lansuar 52 telefona unik vetëm në vitin 2014.Për dalli