Rezultate te kerkimit per termin: +Hacer +Ye

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] hacer / docs[0] 4 / hits[0] 6 /
No Pic available
  • 2017-06-19

Gylseren prezanton motrën, shihni sa ngjajnë

Aktorja turke, Nurgül Yeilçay njohur tek ne si Gylseren, në filmin Fate të kryqëzuara ka prezantuar motrën e saj. Ajo quhet Hacer Ye?ilçay dhe është me e madhe se Gylsereni. @hayamagazine jewellery: @piaget photographer: @vivienneballa stylist: @styleisnecessity hair: @biancahartkopf

E thjeshtë për Messin, e jashtëzakonshme për të tjerët (Video)
  • 2016-02-15

E thjeshtë për Messin, e jashtëzakonshme për të tjerët (Video)

Lionel Messi çdo ditë e më shumë po dëshmon se është ndër lojtarët më të mirë në histori të futbollit. Argjentinasi në stërvitjen e fundit të Barcelonës, para syve të këngëtarit të njohur

8 muaj shtatzënë, 19 vjeçaren e vrasin dy vëllezërit
  • 2014-02-04

8 muaj shtatzënë, 19 vjeçaren e vrasin dy vëllezërit

Transmetuar më 04.02.2014 - 09:11 Foto ilustruese PUBLICITET Një vajzë turke 19 vjeç, 8 muajshe shtatzënë u mbyt dhe u hodh në një pus, pasi u dënua me vdekje nga një “klan” E reja e cila

Tronditëse, vëllezërit e vrasin dhe hedhin në pus 19-vjeçaren shtatzënë
  • 2014-02-04

Tronditëse, vëllezërit e vrasin dhe hedhin në pus 19-vjeçaren shtatzënë

 Një vajzë turke 19 vjeç, 8-muajshe shtatzënë u mbyt dhe u hodh në një pus, pasi u dënua me vdekje nga farefisi. E reja, e cila jetonte në një fshat pranë qytetit Viransehir, u vra nga dy vëllezërit e saj, pasi akuzohej se kisht