Rezultate te kerkimit per termin: +Hags

Total: 53
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.707Z

Ndërron jetë regjisori John Hughes

Ndërron jetë në moshën 59-vjeçare, shkrimtari dhe regjisori i filmave, Xhon Hags. Mësohet se aktori ndërroi jetë si pasojë e një ataku kardiak duke ecur në rrugët e Manhatan, në Nju Jork. Hags është autor i filmave: “I vetëm në shtëpi”, “klubi i mëngjesit&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.490Z

Koncerti qe u kthye ne ferr rrefimi i anetareve te grupit Eagle of Death Metal

0 brbr SSSAbrASS brbrAnetaret e grupit Eagle of Death Metal tregojne te perlotur eksperiencen me te hidhur ne skene gjate koncertit ne teatrin Bataclan ku u ekzekutuan me kallashnikov 89 persona numri me i larte i viktimave gjate sulmeve te Parisitbrbr brbrNe nje interviste ekskluzive per VICE e ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.194Z

Haradinaj pritet të lirohet me kusht

Mediat e Kosovs theksojn se kreu i opozits do t dal t mrkurn Lideri i Aleancs pr Ardhmrin e Kosovs, Ramush Haradinaj, pritet t kthehet n Kosov t mrkurn e ardhshme, kant ditur burime brenda ksaj partie, t cituara nga mediat e Prishtins. Javn e ardhshme, Tribunali i Hags do t marr nj vendim pr lirim m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.462Z

Campbell në gjyq, dëshmon për Diamantët e gjakut

Supermodelja Naomi Kampbell ka dal prpara Gjykats s Hags si dshmitare n gjyqin pr krime lufte t ish – Presidentit t Liberis, arls Tejlor. Gjat marrjes n pyetje, modelja pranoi se ka marr si dhurat 2 apo 3 t ashtuquajturit “Diamant t gjakut” pas nj darke t organizuar nga Nelson Mand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

Kosov, koha pr ndryshim!

Java q kaloi ishte padyshim nj jav e ngjeshur si n zhvillimet politike n Kosov por dhe n zhvillimet n proesin e bisedimeve pr statusin e saj. Pas dorhqjes s Bajram Kosumit nga posti i kryeministrit, partit e kualicionit qeveritar u vun n lvizje pr t zevendsuar kryetarin e kosovs, por edhe pr ndrysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.484Z

Berisha: U faktua botërisht se pavarësia e Kovovës ishte e ligjshme

Kryeministri i vendit, Sali Berisha ka prshndetur n nj konferenc pr shtyp vendimin e GJND-s pr pavarsin e Kosovs. Berisha ka deklaruar se gjykata e Hags faktoi para gjith planetit se pavarsia e Kosovs ishte m se e drejt. “Prshndesim vendimin e GJND. Gjykata e Hags, trupi gjykues m i lart i bot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Nga Haga n Shkup

Tet vjet pas konfliktit n Maqedoni, plagt e ksaj lufte vazhdojn t mbesin t hapura. N momentet kur partit politike shqiptare n vazhdimsi insistojn n nxjerrjen e Ligjit pr invalidt dhe familjet e dshmorve t rn n kt konflikt, Qeveria e Maqedonis zhvendos vmendjen n nj problem tjetr. Kthimi i katr r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama