Rezultate te kerkimit per termin: +Hajdari

Total: 4373
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.312Z

Nderohet Azem Hajdari

Në 50-vjetorin e lindjes Azem Hajdari është nderuar nga presidenti i Republikës Bujar Nishani me titullin me te larte, 'Urdhrin e Flamurit Kombëtar'. Numri nje i shtetit vleresoi Azem Hajdarin si njeriun e duhur, ne kohen e duhur dhe ne vendin  e duhur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.081Z

Shkarkohet Shkelqim Hajdari

brbrShkarkohet nga detyra kreu i Prokurorise se Apelit Shkelqim Hajdari Qe prej dites se sotme prokurori Hajdarit do te jete prokuror i thjeshte ne Prokurorine e Apelit Hajdari njekohesisht edhe kreu i shoqates se prokuroreve ishte protagonist i sherrit qe u be ne 3 tetor ne mbledhjen e prokuroreve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.215Z

Hajdari: Bashkëpunova me Agjencinë

Që nga janari i këtij viti, drejtori i Prokurimit në Zyrën e kryeministrit thotë se ka hequr dorë nga një firmë në të cilën ka qenë bashkëpronar. Ai thotë ta ketë bërë këtë pas udhëzimeve që ka marrë nga Agjencia Kundër Korrupsionit. E, sipas zyrtarëve të Qeverisë, kjo firm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.209Z

Arrestohet Driton Hajdari

Policia e Kosovës sot rreth orës 14:30 ka arrestuar Driton Hajdarin, i cili ishte arratisur nga shtëpia e tij që nga Dhjetori i vitit 2012. Hajdari i cili ishte i akuzuar në rastin "Bllaca” ishte arratisur derisa Gjykata Supreme i kishte caktuar masën e arre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.534Z

Familja Hajdari me Hipoteken ne gjyq

Fatmira Hajdari bashkeshortja e te ndjerit Azem Hajdari kerkon pronesine e nje siperfaqe toke prej 390 metra katror e cila dikur ka qene shtrati i nje vije rjedhese uji por nga largimi i ujit siperfaqes se mbetur te tokes tashme duket se i ka dale si pronare gjyqtarja Fatmira Hajdari. Kjo e fudit ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.338Z

Votimi, fitojnë Cani dhe Hajdari

21/12/2008  Prokurori i çështjes “Fazliç” mori më shumë vota nga pesë kandidaturat e tjera Hajdari theksoi se do të propozojë në Këshill mbledhje me dyer të hapura TIRANE - Janë zgjedhur dy anëtarët e rinj të Këshillit të Prokurorisë së Përgjithshme. Emrat fitues mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.413Z

Përkujtohet Heroi i Demokracisë, Azem Hajdari

Humbja e liderit të Dhjetorit Azem Hajdari është përkujtuar edhe këtë 12 shtator. Kreret më të lartë të selisë blu, familja Hajdari si dhe shumë miq dhe simpatizantë të Heroit të Demokracisë kanë bërë homazhe pranë memorialit ku 11 vjet më parë u vra deputeti Azem Hajdari dhe t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama