Rezultate te kerkimit per termin: +Hajdarmatajt

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.950Z

Nga Blendi Fevziu/ Çfarë tregoi përgjimi i STOP?

Nga Blendi Fevziu Stop ka goditur sërish. Emisioni investigativ në Tv Klan ka publikuar  një bisedë mes Ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqja dhe Çlirim Hajdarmatajt, Drejtor i Fondit të Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor në Tropojë. Thelbi i bisedës së tyre, pra the

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.049Z

Audiopërgjimi, Balla mbron ministrin Beqaj: Nuk është skandal

Deputeti i PS-së Taulant Balla mbrojti ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj lidhur me audio përgjimin e publikuar në emisionin investigativ “Stop” në tv Klan lidhur me shkarkimin e Çlirim Hajdarmatajt, Kryetar i degës së Fondit të Sigurimeve të Kujdesit Shëndetësor në qytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.681Z

LSI-ja zgjedh kandidaturat në Qarkun e Kukësit, Meta: “Në këtë qark do të dalim forca e dytë

Lëvizja Socialiste për Integrim përzgjedh kandidaturat që do ta përfaqësojnë atë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare të 28 qershorit në Qarkun e Kukësit. Ekipi i kandidatëve të LSI-së në këtë qark do të përbëhet nga Zef Çupi, Qemal Elezi, Hydajet Ponari si dhe Avni Hajdarmata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.401Z

Drejtorët e kufirit, të skeduar nga BE për drogë

Ish-polici Arben Hajdarmataj Ish-krerë të policisë kufitare akuzojnë drejtuesit e rinj të kufirit se kanë hapur portat e trafikut të drogës me vendet fqinje. Sipas Arben Hajdarmataj, ish-drejtor i policisë kufitare të Durrësit, personat e emëruar në kufi janë të skeduar në Bashkimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.408Z

Zgjedhjet 8 deputetet qe lene mandatet dhe zevendesuesit e tyre

Transmetuar me 18042015 - 1610 Foto arkiv PUBLICITET Tete deputete te rinj prite te hyjne ne Kuvend me nisjen e fushates elektorale dhe regjistrimin zyrtar te kandidateve per zgjedhjet 21 qershorit ne Komisionin Qendror te Zgjedhjevebr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.087Z

Berisha i lë trashëgim Ramëskryeinspektoren, kandidate e PD

Të tjera rreth shkrimit VD/Mimoza Hajdarmataj u emërua nga PD TIRANE- Inspektorati Qëndror pranë Këshillit të Ministrave, në varësinë direkte të Kryeministrit vijon të drejtohet nga një zonjë, që i ka mbijetuar gjithë drejtuesve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.304Z

Shkarkimi i Hajdarmatajt, Lu: Hetimet për politikanët, pa ndërhyrje politike

Ambasadori amerikan, Donald Lu e ka cilësuar shkarkimin e prokurorit të krimeve të rënda Besim Hajdarmatah një moment kur Shqipëria duhet të demonstrojë se hetimet me profil të lartë publik mund të ecin përpara pa ndërhyrje politike. Në përgjigje të interesit të mediave lidhur me k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama