Rezultate te kerkimit per termin: +Hajri +Elezi

Meta: total 86 / total_found 86 / time 0.000 / keyword[0] hajri / docs[0] 508 / hits[0] 847 / keyword[1] elezi / docs[1] 2312 / hits[1] 3670 /
No Pic available
  • 2014-03-01

37 akademikë shqiptarë mbrojnëQosjen: Sulmet ndaj tij provokuese

Të tjera rreth shkrimit PDF /VIDEO Shkrimi i Hivzi Islamit që shkaktoi provokimin e Akademikëve Letra e Akademikëve TIRANE- Përmes një letre të hapur 37 akademikë dhe profesorë shqiptarë kanë reaguar ndaj akuzave që kryetari i Akademis

No Pic available
  • 2013-12-26

Me dashuri të pamatë për Visin e Malziut

26-12-2013 / Nga Ramiz Lushaj 1.Kombi nis tek dera e jote, tek kufijtë bio-pronësor të tokës tande, tek visi yt. Kjo aksiomë e përjetshme është leitmotiv edhe i morinasit e bregdrinasit, Kadri Morina. E dëshmoi publikisht, si përherë, edhe

No Pic available
  • 2013-12-25

Kremtimet e fundvitit, Këshilli i Biznesit të Kukësit feston nën kujdesin e Kadri Morinës

25-12-2013 / Gazeta 55 Shpërndahen çmimet “Pjetër Bogdani” për bizneset dhe personalitetet e KukësitNën kujdesin e z.Kadri Morina Këshilli i Biznesit të Kukësit festoi mbrëmjen e djeshme në ambientet e Restorant Piacës f

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2013-11-01

Kontrabanda Virgin, dënohetme 6 muaj burg Hajri  Elezaj

TIRANE- Dënohet më 6 muaj burg Hajri Elezaj, biznesmi i kompanisë së naftës “Eurolil” i përfshirë në skandalin e kontrabandës së naftës Virgin. Gjykata e Tiranës ka dhënë dje dënimin për Elezaj, i cili ë

No Pic available
  • 2013-10-25

Rimbulsimi me TVSHElezaj fitoi 1.2 milion euro

TIRANE- Hajri Elezaj, biznesmeni i naftës që u arrestua për skandalin naftës virgjin, arrinte të fitonte rreth 1.2 milion euro falë rimbulsimit të TVSH, për shkak se e raportonte naftën sikur e eksportonte jashtë shtetit. Nëpërmjet kës

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr