Rezultate te kerkimit per termin: +Hajri +Elezi

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] hajri / docs[0] 621 / hits[0] 1129 / keyword[1] elezi / docs[1] 2618 / hits[1] 4238 /
No Pic available
  • 2016-12-26

Darkë festive me biznesmenët e Kukësit dhe të Hasit

Festat e fundvitit kanë mbledhur bashkë për të pestin vit radhazi biznesmenët në një darkë të organizuar nga Këshilli i Biznesit. Gjatë aktivitetit festiv u ndanë edhe çmimet për 5 biznesmenët më të mirë. Këshilli i Biznesit të Kukësit dhe Hasit për të pestin vit radhazi ka mb

Bimët dhe shqiptarët, një libër brilant i Lufter Xhuvelit që sduhet të mungojë në bibliotekën personale
  • 2016-05-10

Bimët dhe shqiptarët, një libër brilant i Lufter Xhuvelit që sduhet të mungojë në bibliotekën personale

Paraqiten për herë të parë: fotografi të farave të karbonizuara të 5 kulturave bujqësore të kohës së neolitit, një ulli 3-mijëvjeçar, 246 fshatra që mbajnë emra bimësh, 6 harta ndërkombëtare që duhen ndryshuar, 3300 lloje farërash... Libri është i pajisur me një aparat nd

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

No Pic available
  • 2015-08-20

140 qytetarët që kanë gati lejet e legalizimit dhe duhet ti tërheqin

ALUIZNI publikon listën e 140 emrave të cilëve u është printuar leja e legalizimit,  por nuk është tërhequr nga qytetarët. Leja a tyre është në protokollin e drejtorisë Tirana 1, ish Stacioni i Trenit. Emri shoqërohet dhe me njësinë bashkiake ku ndodhet objekti i legalizuar 1 MEHMET

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A

Emrat e këshilltarëve të rinj  në bashkitë kryesore
  • 2015-06-27

Emrat e këshilltarëve të rinj në bashkitë kryesore

Lista e Tiranës, Elbasanit, Vlorës, Durrësit, Korçës, Gjirokastrës, Fierit, Vlorës, Beratit, Kukësit, Dibrës dhe Lezhës Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për anëtarët e Këshillit Bashkiak në të gjitha bashkitë e vendit me përjashtim të asaj të Shkodrës dhe Malësis

No Pic available
  • 2015-06-26

Këshillat bashkiakë, emrat e fituesve

Rezultatet e partive për 60 bashki, si ndahen vendet në parlamentet lokale Qarku Kukës Bashkia Has APPD- 8 këshilltarë Hamit Sheta – PDM E RE Binak Qema – LZHK Agim Xhaferri – PBKD Abdullah Jupa PLL Festim Mazreku PR Bajram Muja POSH Miftar Dauti PD Nazlie Laçi PD Fatos Fer