Rezultate te kerkimit per termin: +Hajri +Kulla

Meta: total 26 / total_found 26 / time 0.000 / keyword[0] hajri / docs[0] 621 / hits[0] 1129 / keyword[1] kulla / docs[1] 4086 / hits[1] 6400 /
Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

No Pic available
  • 2015-06-10

Emrat e 840 qytetarëve që u legalizohen banesat në Shkodër

ALUIZNI publikon emrat e mbi 800 zyrtarëve që kanë gato dosjen për legalizimin e banesave të tyre në rrethin e Shkodrës. NR EMER ATESI MBIEMER 1 PASHKE KOL NIKA 2 BUJAR JUP KASTRATI 3 AVNI ISA DULI 4 BASRI HAZIZ DANI 5 BESNIK ZEQIR ALIJAJ 6 HAMDI FADIL KIMÇJA 7 ARTAN AHMET ZEJNUNI 8 DAUT QAZ

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës
  • 2015-04-02

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit ka publikuar emrat e 881 qytetarëve të cilët duhet të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Qytetarët e poshtëshënuar në listë u përkasin zonave informale

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2013-12-26

Me dashuri të pamatë për Visin e Malziut

26-12-2013 / Nga Ramiz Lushaj 1.Kombi nis tek dera e jote, tek kufijtë bio-pronësor të tokës tande, tek visi yt. Kjo aksiomë e përjetshme është leitmotiv edhe i morinasit e bregdrinasit, Kadri Morina. E dëshmoi publikisht, si përherë, edhe

No Pic available
  • 2013-02-24

Bashkia akordon 224 bursa nxenesve konviktore

Nje tjeter projektvendim i Bashkise se Tiranes eshte miratimi i propozimit te Drejtorise se Konvikteve te Shkollave te Mesme per 224 bursa shteterore nxenesve te 6 konvikteve te shkollave te mesme te Tiranes. Ne baze te ketij projektvendimi perfiton 21 bursa te plota konvikti i Shkolles se Mesme Mje

No Pic available
  • 2012-04-23

Pensionet e ushtarakëve, 71 emrat që do marrin paratë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar me llogaritjen dhe përcaktimin e masës së përfitimit edhe për 71 ish-ushtarakë. Gazeta publikon sot emrat e atyre që u është lidhur përfitimi që në datën 20 prill dhe që mund ta tërheqin atë nga llogaritë e tyre. Pjesa më e madhe e p