Rezultate te kerkimit per termin: +Haki

Total: 3327
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.332Z

Tahiri prezanton Haki akon

brbrMinistri i Puneve te Brendshme Saimir Tahiri ka prezantuar Drejtorin e Ri te Policise se Shtetit Haki ako Ceremonia u zhvillua paraditen e sotme ne ambientet e Drejtorise se Pergjithshme te Policise se Shtetit ku ishin te pranishem drejtuesit kryesore te policise Haki ako u emerua ne kete detyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.081Z

Perballet me drejtesine Haki Miska

Prokuroria e Elbasanit ka nisur procedimin penal ndaj Haki Miska i cili vrau me sopate nenen e tij dhe plagosi te bijen ne fillim te muajit shkurt te ketij viti. Prokuroria ben te ditur se Haki Miska kishte goditur me sopate nenen e tij 66 vjecare Dile Miska e cila gjeti vdekjen ne vend si dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.429Z

Apeli rikthen në detyrë Haki Çakon

Gjykata e Apelit ka prishur vendimin e Gjykatës së Tiranës, duke pranuar kërkesën për rikthim në detyrën e drejtorit të Policisë së Shtetit, Haki Çako. Në përfundim të shqyrtimit të kërkesës së ankimit, avokati mbrojtës Haxhia, tha se Apeli e cilësoi të paligjshëm masën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.953Z

Haki Çako apelon vendimin e Gjykatës

Haki Çako ka apeluar vendimin e Gjykatës së Tiranës që e pezulloi nga detyra e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit. Apelimi është bërë nga avokati i tij Maks Haxhia, i cili e kishte paralajmëruar një ditë më parë se nuk do të pajtoheshin me vendimin e Gjykatës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.600Z

Librazhd, zbulohen vrasjet e Haki Miskës

Policia e Librazhdit ka bërë të mundur gjetjen e eshtrave të gruas së Haki Miskës, 55-vjeçarit i cili ditë më parë vrau me sopatë nënën e tij. Ngjarja ndodhi më 04.02.2010 në vendin e quajtur Pervall të komunës Lunik të rrethit të Librazhdit, ngjarje e cila ka zbardhur edhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.784Z

Banorët: Dënim maksimal për Haki Miskën

Banort e fshatit Prevall dhe ata t fshatrave prreth, n Librazhd, jan lehtsuar pas arrestimit t vrassit serial, Haki Misks. Mizoria e 50-vjearit, q ka pranuar n polici se ka vrar pa mshir katr persona, mes t cilve gruan dhe nnn e tij, i ka shokuar ata dhe i shtyn t krkojn dnim m t ashpr pr t. Haki Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.029Z

Haki Çako: Procedim disiplinor policit që qëlloi qytetaren

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, ka urdhëruar që Drejtoria e Standardeve Profesionale të nisë procedimin disiplinor për shkelje të rëndë gjatë detyrës, ndaj oficerit të policisë që qëlloi me shpullë në fytyrë gruan, që protestonte kundër punimeve b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama