Rezultate te kerkimit per termin: +Hakmarrja

Meta: total 1000 / total_found 2479 / time 0.001 / keyword[0] hakmarrja / docs[0] 2479 / hits[0] 3210 /
Vrasja e Ravik Gurrës, bojkot proceseve gjyqësore në disa qytete
  • 2019-03-27

Vrasja e Ravik Gurrës, bojkot proceseve gjyqësore në disa qytete

Dhoma e Avokatisë në Vlorë, Durrës, Berat dhe Lushnjë ka marrë vendimin për bojkot të proceseve gjyqësore, duke iu bashkuar kështu Dhomës së Avokatisë në Elbasan dhe Korçë. Pas vrasjes se avokatit në Elbasan Ravik Gurra, nga sot bojkoti i avokatëve do të vijojë për tre ditë me

No Pic available
  • 2019-03-24

I vidhen 300 mijë euro Drejtoreshës së Ramës, policia fsheh ngjarjen

Erjona Hoxha Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar paraditen e sotme drejtoreshën e kabinetit të Ministrisë së Shëndetësisë, Erjona Hoxha se në banesë i kanë vjedhur 300 mijë euro. Sipas ish-shefit të qeverisë kjo shumë ishte përvetësuar nga kryesekserjanë bashkëpunim me minis

Kush është Nardi i bujtinave, biznesmeni që u vra sot në Shkodër? (FOTO)
  • 2019-03-20

Kush është Nardi i bujtinave, biznesmeni që u vra sot në Shkodër? (FOTO)

Dora e krimit u rikthye për të goditur sërish sot në Shkodrën që zor se do të gjejë qetësi nga vrasjet, konflikti mes bandave dhe hakmarrja. Në orën 16:30 në fshatin Grudë të njësisë administrative Gruemirë, u vra teksa lëvizte me automjetin e tij biznesmeni Ferdinand Polia. Sot n

KUSH ËSHTË DEZHURNI NË QIELL?
  • 2019-03-20

KUSH ËSHTË DEZHURNI NË QIELL?

Nga Fadil LEPAJA E dini përse, të shumtën e rasteve nuk dëgjohen lutjet e juaja, të cilat i drejtoni në qiell? Varet kush qëllon kujdestar atje lartë. Zoti i juaj apo i tyre?! Kjo natyrisht është veç një barsoletë, nga koha kur ende mund të bëhej shaka me qiellin. Ju mund të luteni p

Polici civil goditi djalin e ish-deputeti të Fierit (Video)
  • 2019-03-16

Polici civil goditi djalin e ish-deputeti të Fierit (Video)

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa, në një postim në Facebook, ku ka hedhur edhe një video të momentit të arrestimit, shkruan se kryetarin e PD-së në Fier, Luan Baçi e lajmëruan qytetarët për faktin se po dhunoheshin nga policia, ndaj edhe ai shkoi së bashku me djalin në ve

Shtypi britanik: Si e bleu Katari Kupën e Botës 2022?!
  • 2019-03-11

Shtypi britanik: Si e bleu Katari Kupën e Botës 2022?!

Caktimi i të drejtës së organizimit të Botërorit të futbollit për Rusinë dhe Katarin ishte një nga çështjet më kontroverse në historinë plot dritëhije të Joseph Blatter në drejtimin e FIFA-s. Por, nëse Rusia verën e kaluar shkëlqeu me turneun, pavarësisht mënyrës se si mori k

Hakmarrja tragjike e dashurisë
  • 2019-02-21

Hakmarrja tragjike e dashurisë

Mexhit Prenci Përsiatje për dramën dhe spektaklin PROSTITUTA të dramaturgut dhe regjisorit profesionist LEKA BUNGO Prolog. Dom Simoni përpara spektatorëve:. Mirëmbrëma dhe mirëse keni ardhur në teatër. Do të përpiqem të ringjalli përpara jush një histori të vërtetë. Të vërtetë