Rezultate te kerkimit per termin: +Hakmarrjen

Total: 1354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.256Z

VIDEO/ Pokemon Go nis hakmarrjen!

Gjithë bota është marrosur pas lojës tashmë të famshme Pokemon Go. Por në Zvicër kanë menduar të kthejnë lojën në favor personazheve. Në Bazel është xhiruar kjo video ku shihen njerëz të veshur si personazhet e lojës së famshme. Ata kanë marrë topa të mëdhenj dhe godasin n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.751Z

Mesi: Po, Junajtid kërkon hakmarrjen!

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Mesi u ka tërhequr vëmendjen bashkëlojtarëve të tij që të jenë të përgatitur për një Mançester Junajtid agresiv, pasi beson se “Djajtë” do ta kërkojnë hakmarrjen për humbjen në finalen e vitit 2009. “Mund të jetë ndeshje mjaft spektakolare pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.974Z

Reali planifikon hakmarrjen

Nga Express me 12 dhjetor 2010 ne ora 1726 Sami Khedira ka theksuar se futbollistet e Real Madridit tashme kane filluar te planifikojne hakmarrjen e tyre ndaj Barcelones. Pas humbjes turperuese 5-0 mesfushori i gjigantit madrilen ka thene se ekipi eshte i motivuar per hakmarrje ndaj rivalit tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.301Z

Besa kërkon hakmarrjen

Liria-Besa do të jetë ndeshja kryesore e gjysmëfinales së Kupës së Kosovës. Prizrenasit synojnë t’i eliminojnë pejanët për herë të tretë nga viti 2007. Kurse ekipi bardh e kuq është i vendosur të kalojë në finale dhe kërkon hakmarrjen. Sfida tjetër do të jetë ajo ndërmje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.517Z

VIDEO/ Motoçiklisti i shkelmon makinën, shihni hakmarrjen e femrës

Një motoçiklist i nxehur pse një makinë nuk i liroi mjaftueshëm rrugë për të kaluar e qëlloi me shkelm, por nuk e mendoi hakmarrjen e drejtueses së mjetit. Ajo ndezi makinën duke tentuar ta përplasë atë. Ai zbriti nga motorri dhe shkoi të kërkonte llogari, por femra e nxehur vazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.095Z

Pas Shullazit, PD ringjall Hakmarrjen për Drejtësi

Pasi janë marrë me Emiljano Shullazin për ditë me radhë, Partia Demokratike tashmë ka nxjerrë në skenë edhe Hakmarrjen për Drejtësi. Enkelejd Alibeaj ka thënë sot në një deklaratë për shtyp, se aneksin tek Qemal Stafa, Rama do tia japë për pallat Shullazit dhe Hakmarrjes për D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.778Z

FOTOT/ Dëshmia tronditëse: Saddam Hussein është gjallë dhe po përgatit hakmarrjen!

Saddam Hussein ka vdekur prej 10 vitesh kur u var në mes të Bagdadit, por një gazetar egjiptian pretendon të kundërtën. Anis Aldeghidy (foto 4) deklaron se që prej 2006 e ka takuar dy herë ish-dikatorin irakian. Madje ai pretendon se Saddam po përgatit hakmarrjen ndaj atyre që e rrëzua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama