Rezultate te kerkimit per termin: +Hakmarrjes

Total: 2414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.586Z

Viti i hakmarrjes

Sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet ka deklaruar se ky është sezoni i hakmarrjes personale të tij. Francezi është golashënuesi më i mirë i Juventusit këtë sezon ndërsa realizoi edhe në fitoren 5-2 ndaj Atalantas. Gjatë verës jam përgatitur mirë, kam punuar shumë. Kisha besimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.179Z

Lista e hakmarrjes ndaj reformës

Nga Mero Baze Ka një irritim thuajse kombëtar nga lista paraprake e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), që u pranua sot nga Kuvendi i Shqipërisë. Në perceptimin e shoqërisë shqiptare, shumica e atyre anëtarëve, nuk duhet të jenë as gjykatës të thjeshtë pas reformës. Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.522Z

Trezeguet: Ky është viti im i hakmarrjes

Sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet, ka thënë se ky sezon do të jetë një sezon i 'hakmarrjes personale'. Francezi është lider i shënimeve për Juventusin dhe sërish u gjend në listën e golashënuesve në fitoren 5-2 ndaj Atalantas. "Gjatë verës kam përparuar, kam punuar shumë. Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.730Z

Kapet anëtari i Hakmarrjes, familjarët: U vetëdorëzua

 Etleva DeliaArrestohet nga Oficerët e Operacioneve Speciale i akuzuari si anëtar i "Hakmarrjes për Drejtësi", Gëzim Gjoni. Ai ra dje në pranga në Tiranë, pasi është dënuar me 5 vjet burg nga Gjykata e Apelit për Krime të rënda, për akuzën e "vjedhjes me pasojë v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.800Z

Foto: Kundër hakmarrjes pornografike

Ka nisur fushata nën hashtagun #MyBodyMyTerms kundër hakmarrjes pornografike Ky slogan është krijuar me qëllim që të mbartë mesazhin se njerëzit mund të bëjnë çfarë të duan me trupat e tyre dhe se nuk janë përgjegjës për veprimet dhe krimet e të tjerëve. Fushata bën fjalë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.110Z

Ky eshte momenti i hakmarrjes

UKRAINE - Tashme qe duket se pushteti i presidentit Viktor Yanukovich eshte rrezuar eshte momenti i hakmarrjes Forcat antiqeveritare kane ushtruar dhune ndaj snjaperave dhe deputeteve pro qeverise Protestuesit kane marre kontrollin e zyrave te qeverise dhe presidences ndersa Yanukovich eshte largua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.682Z

Pengmarrja, njoftim në Zvicër për anëtarin e “Hakmarrjes”

 TIRANE - Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi dje të dërgonte sërish në Zvicër letërporosinë për njoftimin e Kreshnik Spahiut, anëtarit të “Hakmarrjes” i akuzuar për pengmarrjen e tregtarit rom Halit Nazifi në kryeqytet, gjashtë vjet më parë. Kjo çështje ka n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama