Rezultate te kerkimit per termin: +Halil +Jakimi

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.165Z

Pak ditë më parë u bë nënë, sot tradhtarja e LSI-së betohet si deputete

Është betuar sot në Parlament deputetja më e re nga radhët e LSI-së në qarkun e Shkodrës, Ambra Borova. Kandidatja në listat e LSI-së në zgjedhjet parlamentare të 2017-ës, mori mandatin më herët nga KQZ, por nuk mundi të ishte në seancën e shkuar plenare, pasi kishte vetëm pak di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.164Z

Opozita në protestë, Basha ikën në Gjermani

Opozita do të mbajë protestën e saj të radhës për të kërkuar largimin e qeverisë Rama, ndërkohë që Kuvendi do të vijojë me zhvillimin e seancës plenare. Peshën kryesore në protestën e sotme do ta mbajnë të rinjtë e forumit rinor të PD-së, pasi kreu i PD, Lulzim Basha, do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.165Z

Protesta/ Basha ikën në Gjermani, kush do e udhëheqë opozitën?

Opozita do të mbajë protestën e saj të radhës për të kërkuar largimin e qeverisë Rama, ndërkohë që Kuvendi do të vijojë me zhvillimin e seancës plenare. Peshën kryesore në protestën e sotme do ta mbajnë të rinjtë e forumit rinor të PD-së, pasi kreu i PD, Lulzim Basha, do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.681Z

EMRAT/ Miratimi i 5 Qershorit, ja deputetët që dolën kundër marrëveshjes dhe ata që nuk votuan

Gjashtë deputetë të opozitës së re kanë votuar sot në Kuvend kundër marrëveshjes së 5 qershorit. Projektligji Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin nr. 10019, datë 29.12.2008, Kodi Zgjedhor i Republikës së Shqipërisë, i ndryshuar, mori 99 vota pro. Pakti i 5 Qershorit, erdhi si r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.220Z

Firojnë listat e Bashës dhe Kryemadhit, dy tradhtarë duan mandatin (EMRAT)

Vijon të firojnë listat shumëemërore të kandidatëve për deputetë të opozitës. Dy kandidatë të tjerë kanë dorëzuar sot në KQZ formularin e vetëdeklarimit, duke pranuar të marrin mandatet për të plotësuar vakancat në Kuvend. Ata janë, kandidati i PD-së në qarkun e Korçës, An

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.959Z

EMRAT/ Zbardhet votimi, kush janë deputetët që votuan pro shkarkimit të Metës. Ja si votoi kryeministri Rama

“Panorama” zbardh votimin e sotëm në Kuvend, të raportit hetimor të Komisionit Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Shumica ka miratuar me 78 vota pro variantin e saj të raportit, ku bien akuzat ndaj kreut të shtetit. Ndërkohë që kundër qëndrimit të maxhoranc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.224Z

Parlament dhe protestë, policia nis ditën me paradë në rrugët e Tiranës (FOTO)

#td_uid_1_5caedcc194cc9 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/56555882_641540889617092_7430448689442717696_n-80x60.jpg) 0 0 no-repeat;

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama