Rezultate te kerkimit per termin: +Halili

Meta: total 1000 / total_found 4071 / time 0.002 / keyword[0] halili / docs[0] 4071 / hits[0] 6777 /
Betohen 3 deputetë, PD ankand te parlamenti: 1 mandat 300 mijë euro! (FOTO)
  • 2019-04-11

Betohen 3 deputetë, PD ankand te parlamenti: 1 mandat 300 mijë euro! (FOTO)

Ashtu siç ishte paralajmëruar, teksa kryetari i PD Lulzim Basha është duke bërë përgatitjet e fundit për protestën që ka paralajmëruar për në 13 shkurt te Kryeministria, para Parlamentit sot kanë dalë të rinjtë e FRPD-së. Jo të shumtë në numër, por të mirëorganizuar, ata kan

Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin
  • 2019-04-04

Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin

Grushtet dhe shkelmat që pasuan sfidën Tirana-Laçi fundjavën e shkuar në kampionat, duket se e kanë ftohur tej mase raportin midis dy ekipeve që nuk janë shquar për hasmëri mes tyre. Ditën e sotme, në Kurbin kryeqytetasit u mundën me rezultatin 2-0 por ia dolën të kualifikohen në gjy

Letra për Enverin: Vaçja, arrogante. Ka 3 muaj që svjen në punë dhe merr pagën
  • 2019-03-23

Letra për Enverin: Vaçja, arrogante. Ka 3 muaj që svjen në punë dhe merr pagën

Ekskluzive / Libri i Kaloçit, Shkrimtarët dhe artistët nën diktatin komunist, Publikohet raport-informacioni i 17 marsit të vitit 1973 për Enverin, Mehmetin dhe Hysniun lidhur me Estradën e Tiranës, i hartuar nga funksionari i lartë i Komitetit Qendror, Enver Halili, i cili informon rreth a

Tensionohet situata në Fushë Krujë, goditet lojtari i Tiranës
  • 2019-03-17

Tensionohet situata në Fushë Krujë, goditet lojtari i Tiranës

Federata Shqiptare e Futbollit guxoi shumë kur vendosi ti japë dritën jeshile Kastriotit që ndeshjen me Tiranën ta zhvillojë në stadiumin Redi Maloku të Fushë Krujës, pasi edhe këtë herë nuk munguan incidentet. Në përfundim të takimit, trajneri Mema u afrua te arbitri kryesor, për t

No Pic available
  • 2019-03-09

Opozita e re me 10 deputetë, të hënën marrin mandatin 6 kandidatë të tjerë (Emrat)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e hënë zyrtarisht do u japë mandatin edhe gjashtë kandidatëve nga listat vijuese të PD-së dhe LSI-së. Kandidatët që kanë pranuar që të marrin mandatin janë tre nga lista e PD-së dhe tre nga lista e LSI-së duke e çuar në 10 numrin e deputetëve

Luan me Skënderbeun, Tiranës i premtohet shpërblim për derbin
  • 2019-02-20

Luan me Skënderbeun, Tiranës i premtohet shpërblim për derbin

Sfida mes Skënderbeut dhe Tiranës, e programuar për të çelur javën e 23-të të Superiores, të premten, në orën 18:00, është një mundësi e mirë e bardhelbuve për të shfrytëzuar momentin e keq të korçarëve vetëm një javë para derbit të kryeqytetit me Partizanin. Sigurisht që

Goditet banda e grabitësve shqiptarë (Emrat dhe video)
  • 2019-01-18

Goditet banda e grabitësve shqiptarë (Emrat dhe video)

Policia e Italisë godet bandën kriminale me 5 anëtarë, që të gjithë shqiptarë. Ata kryenin vjedhje dhe grabitjes në Salerno dhe Lacio. Mediat fqinje raportojnë se grupi kriminal ishte shumë i organizuar dhe se nuk linin gjurmë në vendin e krimit. Ishin të pagabueshëm dhe vjedhjet e ty