Rezultate te kerkimit per termin: +Halimi

Meta: total 1000 / total_found 6149 / time 0.003 / keyword[0] halimi / docs[0] 6149 / hits[0] 14496 /
Sulm me emra ndaj PD, Murrizi mbron Rudinën: Jeni pjellë spiunësh, vodhët si dreqi!
  • 2019-03-12

Sulm me emra ndaj PD, Murrizi mbron Rudinën: Jeni pjellë spiunësh, vodhët si dreqi!

Rudina Hajdari sqaroi ditën e djeshme opinion publik për vendimin e saj lidhur me mosdorëzimin e mandatit të deputetes, duke theksuar se do të mbetet në Parlament dhe se nuk mund të marrë pjesë në një aksion opozitar me LSI, që ka vjedhur vota. Pas deklaratës së vajzës së Azem Hajdar

Lista e Dardanëve, për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë
  • 2019-03-12

Lista e Dardanëve, për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë

24 ushtarë të thirrur nën armë nga gjenerali Berndard Challandes për dy ndeshjet e Kosovës në muajin mars, me Danimarkën në miqësore dhe Bullgarinë në eliminatoret e Euro 2020. Florent Hasani, Bersant Celina e Bernard Berisha janë 3 futbollistët e rinj të ftuar nga trajneri Challandes

No Pic available
  • 2019-03-06

Lefter Maliqi i zhgënjyer: Ja si më mashtroi Basha, e ka shkatërruar PD-në

Lefter Maliqi në 2017-n pas zyrtarizimit të listës së PD në Berat ku renditej i treti, doli përkrahë PS, duke u kërkuar mbështetësve të tij të votonin kandidatët e propozuar nga Rama. Por pas dorëheqjes së Eduard Halimit, mandati i vetëm që fitoi PD në Berat, i kaloi Astrit Veliaj

Top Story/ Shqipëria shpenzon më tepër për një të burgosur, sesa për një student
  • 2019-02-07

Top Story/ Shqipëria shpenzon më tepër për një të burgosur, sesa për një student

Një tjetër problem që hasen burgjet tona, është mbipopullimi, i cili vjen nga një sërë shkaqesh të ndryshme. Më kryesorja, siç treguam në fillim të dokumentarit është ajo e shtimit të kategorive për veprat penale dhe mungesa e dënimeve alternative. Mendoj që Gjykatat, në periudh

U thirr Dako në Prokurori për Avdylajt? Kryebashkiaku zbulon të vërtetën
  • 2019-02-01

U thirr Dako në Prokurori për Avdylajt? Kryebashkiaku zbulon të vërtetën

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako i ftuar në emisionin Open në Top Channel ka komentuar përgjimet e dosjes 339 të publikuara nga Zëri i Amerikës. I pyetur në panel nëse është thirrur në Prokurori në lidhje me çështjen, Dako u përgjigj me jo. Asnjëherë akoma, u shpreh

No Pic available
  • 2018-12-19

Ali Demi, muajt e fundit të jetës së një heroi (FOTO)

Ali Demi, (1918-1943) ky bir i Çamërisë martire, ishte një nga heronjtë që spikati në luftën për çlirimit të Shqipërisë nga zgjedha fashiste, për krijimin e një Shqipërie të lirë, republikane e demokratiike. I ikur për studime që fëmijë në Konviktin Çamëria të Sarandës, m

FNSH kontrolle në Fier. Kapet kokainë e kanabis, 3 të arrestuar (VIDEO)
  • 2018-09-13

FNSH kontrolle në Fier. Kapet kokainë e kanabis, 3 të arrestuar (VIDEO)

Pas operacioneve në Shkodër dhe Fushë-Krujë, FNSH ka zbarkuar edhe në qytetin e Fierit, ku në bashkëpunim me policinë lokale kanë ndërmarrë kontrolle për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të shpërndajnë lëndë narkotike. Gjat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama