Rezultate te kerkimit per termin: +Halimi

Total: 6183
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.641Z

Fejohet Linda Halimi

Per kengetaren Linda Halimi Shen Valentini ka qene si nje enderr. Ne diten e te dashuruarve ajo ka marre propozim fejese nga i dashuri i saj.Ne profilin e saj Facebook ajo ka ndryshuar statusin duke e bere ate lsquo e fejuar.Faleminderit te gjitheve per mesazhet dhe urimet. Ky lsquoShen Valentin ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.093Z

Halimi Mbikeqyrje elektronike ne burgje

Gjatë një konference për shtyp, Ministri i Drejtësisë Eduart Halimi ka vënë theksin tek mbikëqyrja elektronike në burgje. Halimi theksoi se drafti për këtë projektligj është hartuar Ministri i Drejtësisë Eduart Halimi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.334Z

Burgjet, Halimi: Forcim të sigurisë

  Ministri i Drejtësisë Eduard Halimi Ministri i Drejtësisë Eduard Halimi duke folur në analizën e Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve ka kërkuar forcim të sigurisë.  Halimi shtoi se duhet  angazhimi i të gjitha institucioneve të drejtësisë për forcimin e sigurisë. Halim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.771Z

Halimi Rama pengoi konsensusin

brbrDeputeti demokrat Eduard Halimi akuzoi kryeministrin Rama per pengese te arritjes se konsensusit per reformen ne drejtesi Ne nje deklarate te posacme pasditen e se premtes pas mbylljes se diskutimeve ne komisionin e posacem parlamentar Halimi thote se Rama urdheroi deputetet e tij qe te mos pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.458Z

Halimi: Prokuroria, nën kontroll politik

27-03-2012 / Gazeta 55 Ministri i Drejtësisë Eduart Halimi konfirmoi se i qëndron akuzave që janë bërë ndaj prokurorisë në raportin e inspektimit të dërguar prej tij në Kuvend.Ministri i Drejtësisë m deklaroi sot se raporti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.254Z

Halimi: Dekriminalizimi zeron dëshminë e penalitetit

Anulimi i dorëheqjes nga kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Rroshi, dhe pretendimi i tij për dëshmi penaliteti të pastër nga autoritetet italiane ka sjellë reagimin e deputetit Eduard Halimi. Sipas tij, alibia e rilindësve me dëshmi penaliteti të pastër ka rënë ditën që Basha realizoi pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.184Z

Halimi takon permbaruesit private

Ministri i Drejtësisë, Eduart Halimi zhvilloi një takim me 53 përmbarues privatë të cilët prej gati një viti kanë marrë licensat e para për këtë shërbim. Në fjalën e tij ministri Halimi vlerësoi reform&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama