Rezultate te kerkimit per termin: +Halimit

Total: 831
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.443Z

Transformimi super seksi i Linda Halimit (FOTO)

Ajo ishte një femër në mbipeshë, por brenda pak vitesh ka pësuar një transformim të pabesueshëm. Bëhet fjalë për këngëtaren nga Kosova, Linda Halimi, e cila tashmë jeton në Amerikë. Për të treguar ndryshimin rrënjësor të saj, Linda kujdeset herë pas here të hedhë foto në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.218Z

KLD emëron gjyqtare në Tiranë të besuarën e Nokës dhe Halimit

Ish- drejtoresha e Eduard Halimit në Ministrinë e Drejtësisë dhe ish- shefja e kabinetit të Flamur Nokës në Ministrinë e Brendshme është emëruar gjyqtare në Tiranë. Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka shfrytëzuar vendet vakante të Gjykatës Civile në Tiranë për të emëruar Enk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.150Z

Gjykata e Lartë ankohet për ligjin e Halimit

Share Ministria e Drejtësisë ka shmangur nga procesi i hartimit të draftit Gjykatën e Lartë. Kjo bëhet publike për gazetën Shqip nga vetë Gjykata e Lartë, e cila, ndonëse është përfshirë në grupin e punës së ngritur nga Ministria e Drejtësisë, asnjëherë nuk është ftuar për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.345Z

Ina Rama: Raporti i Halimit, i pavërtetë. Hetimet për 21 janarin, drejt fundit

Share Kryeprokurorja Ina Rama reagon nga Kosova për raportin e Ministrisë së Drejtësisë mbi punën e organit të akuzës. Duke folur pas takimeve qe zhvilloi ne Prishtine në kuadër të një vizite zyrtare, zonja Rama tha se raporti është i pavërtetë dhe se Prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.088Z

Basha drejt tërheqjes nga rikandidimi për Tiranën, nxjerr në skenë emrat e Ristanit, Halimit e Dumës

Pas shpëtimit nga sikleti në të cilin e kishte future Berisha për një rikandidim në Tiranë, Lulzim Basha ka hedhur disa emra në qarkullim, si kandidatë të mundshëm. Ata janë Arben Ristani, Eduard Selami, Eduard Halimi, Majlinda Bregu, Grida Duma, Halim Kosova, Besnik Aliaj dhe Jorida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.532Z

Ja si u përgjigjet VV-ja deklaratave të Ajnishahe Halimit

Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj deklaratave të Ajnishahe Halimit, duke thënë se mohon të gjitha akuzat e ngritura nga znj. Halimi, duke i vlerësuar ato si të pavërteta dhe qëllimkëqija. Në një deklaratë të saj, Ajnishahe Halimi e kishte profilizuar "Vetëvendosjen" si subjekt pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.477Z

Reforma në drejtësi, Bylykbashi merr vendin e Halimit, Keltis Kruja anëtarë

Partia Demokratike ka caktuar deputetin Oerd Bylykbashi në pozicionin e nënkryetarit të komisionit të posaçëm për reformën në drejtësi. Bylykbashi do të marrë vendin e lënë pas largimit të Eduard Halimit. Ndërkohë, mësohet gjithashtu se vendin e Bylykbashit, si anëtar në komision

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama