Rezultate te kerkimit per termin: +Halit +Deda

Meta: total 40 / total_found 40 / time 0.000 / keyword[0] halit / docs[0] 1226 / hits[0] 1831 / keyword[1] deda / docs[1] 3158 / hits[1] 5369 /
No Pic available
  • 2014-09-29

PD publikon listën me 150 anëtarët e rinj, mes tyre Milo, Aliko dhe dy këshilltarë të Nishanit

Partia Demokratike ka publikuar sot në mbrëmje listat me 150 anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar. Ky fakt u bë i ditur nga vetë selia Blu, ku në një dalje publike para mediave, zëdhënësja e re e PD-së, Oriela Nebiajn thekoi se anëtarët e Këshillit u zgjodhën me votë të lirë,

No Pic available
  • 2014-09-29

PD publikon listën me 150 anëtarët e rinj, mes tyre Milo dhe dy këshilltarë të Nishanit

TIRANE- Partia Demokratike ka publikuar sot në mbrëmje listat me 150 anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar. Ky fakt u bë i ditur nga vetë selia Blu, ku në një dalje publike për here të parë para mediave, zëdhënësja e re e PD-së, Oriela Nebiajn thekoi se anëtarët e Këshillit u zg

Lista zyrtare për Këshillin Kombëtar të PD/ Kuliçaj dhe Sefgjini mes kandidatëve të propozuar
  • 2014-09-27

Lista zyrtare për Këshillin Kombëtar të PD/ Kuliçaj dhe Sefgjini mes kandidatëve të propozuar

Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike zgjedh sot Këshillin Kombëtar, nga një listë prej 285 emrash. Në listë nuk mungojnë shumë nga zyrtarët e PD-së apo drejtues të institucioneve gjatë qeverisjes së kësaj partie, përfshi këtu edhe ish-zv. Drejtorin e Pvrgjithshëm të Policis

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet
  • 2014-06-16

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politike për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Kandidati më i

No Pic available
  • 2014-05-17

Zgjedhjet 8 qershorit në Kosovë, ja lista e kandidatëve të PDK e VV

Prishtine- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i dha edhe 24 orë kohë partive politike për të përmirësuar listat zgjedhore për zgjedhjet e 8 qershorit. Ndërkohë mediat kanë nisur të publikojnë listat e kandidatëve të partive. Nga ana e saj kryetarja e KQZ Valdete Daka tha se të gjitha flet

No Pic available
  • 2014-04-13

Patriotë apo tradhëtarë?!

TIRANË- Patriotë   apo tradhëtarë?! Kjo pyetje po artikulohet shpesh  në opinionin publik shqiptar  në lidhje me kategorinë e personave që në mënyra të ndryshme, në emër të antikomunizmit, u pozicionuan hapur gjatë Luftës së Dytë Botrore kundër Frontit Antifashist Nacionaçlir

No Pic available
  • 2014-02-03

Biznesmeni Ilir Karcini mbetet ne burg

Pasi ka qendruar dy dite ne paraburgim biznesmeni Ilir Karcini eshte sjelle sot ne gjykaten e Krimeve te Renda per tu njohur me masen e sigurise arrest me burg qe ishte marre ndaj tij ne mungese Seanca drejtohej nga gjyqtarja Etleva Deda e cila ka dhene masat per te gjithe anetaret e te ashtuquajtur