Rezultate te kerkimit per termin: +Halluni

Meta: total 66 / total_found 66 / time 0.000 / keyword[0] halluni / docs[0] 66 / hits[0] 112 /
Ekstradohet nga Holanda anëtari i grupit Bajri (EMRI)
  • 2018-11-20

Ekstradohet nga Holanda anëtari i grupit Bajri (EMRI)

Autoritetet shqiptare, kanë ekstraduar nga Hollanda drejt Tiranës një shtetas 21-vjeçar shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar (anëtar i grupit të strukturuar kriminal Bajri). Interpol Tirana në bashkëpunim me Interpol The Hage/Hollandë ekstradoi nga Amsterdami drejt Shqipërisë

Nga vrasjet tek gjobëvëniet, grupi Bajri del sot para gjykatës
  • 2018-09-24

Nga vrasjet tek gjobëvëniet, grupi Bajri del sot para gjykatës

Nëntë të arrestuarit në Tiranë dhe Shkodër, pritet të dalin para Gjykatë së Krimeve të Rënda për tu njohur me masën e sigurisë. Duke qenë se kemi të bëjmë me persona me rrezikshmëri të lartë, Policia pritet të mbajë të rrethuar ditën e hënë Gjykatën e Krimeve të Rënda.

Grupi Bajri, gjykata lë në burg gjashtë prej të arrestuarve
  • 2018-09-24

Grupi Bajri, gjykata lë në burg gjashtë prej të arrestuarve

Nën shoqërinë e policëve të maskuar, të dyshuarit si anëtarë të grupit Bajri, dolën nga Gjykata e Krimeve të Rënda me rikonfirmimin e masës së sigurisë arrest me burg. Gjashtë nga 11 të arrestuarit e operacionit Oaz u njohën me akuzat e Prokurorisë që i dyshon ata për krime t

Ndodhet në arrati, publikohet fotoja e kreut të grupit të Bajrajve
  • 2018-09-24

Ndodhet në arrati, publikohet fotoja e kreut të grupit të Bajrajve

Policia ka bërë publike një foto të Enver Bajrit, 45 vjeçari i cilësuar si kreu i grupit kriminal më të rrezikshëm në Shkodër, arriti ti shpëtojë arrestimit dhe është shpallur në kërkim. Ai dyshohet se fshihet në Belgjikë, ku ka qëndruar me kohë të plotë vitet e fundit dhe ng

Superoperacioni Oaz, 11 të arrestuar të grupit kriminal të Bajrit
  • 2018-09-22

Superoperacioni Oaz, 11 të arrestuar të grupit kriminal të Bajrit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe drejtuesja e Prokurorisë së  Krimeve të Rënda Donika Prela dolën në një konferencë të përbashkët për shtyp në lidhje me aksionin e kryer  në veri të vendit, duke dhënë detaje për të arrestuarite operaciont të kod

Elekstriçistët e aksidentuar në Shkodër do të kurohen në Itali
  • 2017-12-03

Elekstriçistët e aksidentuar në Shkodër do të kurohen në Itali

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike po ndjek nga afër gjendjen e punonjësve që pësuan dëmtime nga aksidenti i pak ditëve më parë në Shkodër ndërsa punonin për riparimin e defekteve të shkaktuara nga reshjet e dendura të shiut.  OSHEE ka marrë përsipër dërgimin për

Shpërthen automati, plagosen 3 punonjës të OSHEE në nënstacionin e Shkodrës
  • 2017-11-30

Shpërthen automati, plagosen 3 punonjës të OSHEE në nënstacionin e Shkodrës

Tre punonjës të Operatorit të Shpërndarjes kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në nënstacionin e Shkodrës. Elektricistët ishin duke riparuar një automat, i cili papritur ka shpërthyer. Për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë shtetasit Afrim Halluni dhe Erjon Hafizi që janë