Rezultate te kerkimit per termin: +Hamburgu

Meta: total 680 / total_found 680 / time 0.000 / keyword[0] hamburgu / docs[0] 680 / hits[0] 921 /
Merr flakë në det, fundoset anija gjigande italiane (VIDEO)
  • 2019-03-13

Merr flakë në det, fundoset anija gjigande italiane (VIDEO)

#td_uid_1_5c8963451a176 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/gamerica4-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_

Kryemadhi e ashpër me Fleckenstein: Uroj të ketë qenë esëll! U çua nga tavolina kur i përmenda dosjen 339
  • 2019-03-07

Kryemadhi e ashpër me Fleckenstein: Uroj të ketë qenë esëll! U çua nga tavolina kur i përmenda dosjen 339

Monika Kryemadhi ishte e ftuar mbrëmë në emisionin Opinion, ku foli në lidhje me aktualitetin politik në vend. Kryetarja e LSI-së ka qenë tepër e ashpër me eurodeputetin gjerman Knut Fleckenstein. Pasi tregoi se çfarë ndodhi në takimin me eurodeputetët, ajo tha se Fleckenstein nuk ës

Pse po zgjat kaq shumë ndryshimi i orës në Europë?
  • 2019-03-05

Pse po zgjat kaq shumë ndryshimi i orës në Europë?

Në vitin 2021 duhet të hiqet ndryshimi i orës. Të paktën në disa shtete të BE. Pse po zgjat kaq shumë, nuk kuptohet. Koha ka kaluar për periudhën e verës dhe të dimrit. Për këtë janë të një mendjeje Komisioni i BE-së dhe Parlamenti Europian. Komisionet përkatëse të Parlamentit

No Pic available
  • 2019-02-13

Banda shqiptare protagoniste në gjyqin më të madh të kokainës në Gjermani

Prokuroria e landit të Bavarisë ka bërë gati aktakuzën për një nga proceset më të mëdha gjyqësore të kokainës në Gjermani. Ka të ngjarë që ky të jetë gjyqi më i madh i kokainës në historikun e Republikës Federale Gjermane. Prokuroria e Landshut-it ka përpiluar aktakuzën kund

Te Aris ngroh stolin, Mavraj mendon arratisjen në Bundesliga2
  • 2019-01-01

Te Aris ngroh stolin, Mavraj mendon arratisjen në Bundesliga2

Duket se aventura e Mërgim Mavrajt te skuadra greke e Arisit të Selanikut ka dështuar që në nisje të saj, pavarësisht se ai u kërkuar me ngulm në merkaton e verës. Mbrojtësi kuqezi nuk ka pasur gjetur shumë hapësira në fushë duke qëndruar në pjesën më të madhe në pankinë. Tashm

Amsterdami, në krye të listës së qyteteve më të shëndetshme të botës 
  • 2018-08-07

Amsterdami, në krye të listës së qyteteve më të shëndetshme të botës 

Ku jetohet më mirë? Një raport për 89 qendra botërore, nga ambienti, shëndeti, ushqimi dhe puna, zgjedh kryeqytetin holandez Të jetosh në një qytet të shëndetshëm do të thotë të kesh palestra dhe qendra sportive, një numër të konsiderueshëm parqesh dhe sipërfaqesh të gjelbërta,

Mavraj lë Hamburgun, ja e ardhmja e mbrojtësit shqiptar
  • 2018-07-18

Mavraj lë Hamburgun, ja e ardhmja e mbrojtësit shqiptar

Vjen më në fund edhe zyrtarizimi. Mërgim Mavraj nuk është më një futbollist i Hamburgut. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare zgjidhi me konsensus kontratën që e lidhte me klubin gjerman deri në verën e vitit 2019-të dhe tashmë është një lojtar i lirë në treg dhe mund të firmosë me