Rezultate te kerkimit per termin: +Hamburgut

Total: 1093
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.703Z

Berisha, lamtumirë Hamburgut

- Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Besart Berisha, nuk do të jetë më pjesë e skuadrës gjermane të Bundesligës, Hamburgut, për sezonin e ardhshëm. Mediat gjermane e konsiderojnë si një sezon zhgënjyes jo vetëm të shqiptarit, por dhe të mesfushorit Rafael Viki. Asnjë nga të dy nuk b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.535Z

Cana, i perket Hamburgut

Cana do te jete lojtar i Hamburgut, per te mbyllur telenovelen e gjate te tij, qe eshte lakuar se do te jete pjese e njeres dhe tjetres skuader, ne Gjermani dhe ne Angli. Sipas "Province", qe i referohet burimeve zyrtare te klubit francez, largimi i kapitenit te Olimpikut te Marsejes, Lorik Cana, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.347Z

Milan fiton ndaj Hamburgut

Devid Bekam ka bere nje paraqitje jo shume te mire ne debutimin e tij me fanelen e Milanin ne miqesoren perballe Hamburgut e fituar 5-4 me 11 metersha nga skuadra italiane. Mesfushori anglez qe luajti vetem 45 minutat e para nuk la ndonje shenje ne ndeshjen e zhvilluar ne Dubai, duke qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.411Z

Berisha, shpresa e fundit e Hamburgut

Besart Berisha është shpresa e fundit e tifozëve të Hamburgut, të cilët para fillimit të sezonit e kishin parë skuadrën e tyre si një kandidat për titullin e kampionit, ndërsa krejt ndryshe është gjendja tani, kur skuadra e drejtuar nga Thomas Doll është në pozitën e parafundit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.629Z

Semina ne fokusin e Hamburgut

Nga nje lojtar thuajse i paperfillur ne Shqiperi, 19-vjecari Klodian Semina mund te realizoje transferimin e dyte nderkombetar brenda gjashte muajve. Mbrojtesi aktual i Belasices, ne kategorine e pare te Bullgarise, eshte ne fokusin e dy klubeve gjermane te rendesishme: Hamburgut dhe Hertes se Berli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.344Z

Bekam debuton ndaj Hamburgut

David Bekam pritet te jete titullar ne miqesoren e se martes ndaj Hamburgut duke debutuar me fanelen kuqezi qe ne minuten e pare. Sipas trajnerit Ançeloti anglezi ka treguar rezistence ne fazen pergatitore dhe ka shansin me te mire per te treguar vlerat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:35.963Z

Skela i semure tek Kotbus, "hall" ndaj Hamburgut

Ervin Skela eshte semure dhe nuk do te jete ne perberje te Enerxhi Kotbusit, ne kampionatin gjerman, ndaj Hamburgut. Lojtari mendohet se mund te mungoje vetem ne kete ndeshje, per t'iu rikthyer fushes ne sfidat e tjera. Sipas shtypit gjerman, Skela eshte infektuar me grip, ne prag te perballjes se s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama