Rezultate te kerkimit per termin: +Hamdi +Qerimi

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.279Z

Vetëdorëzohet në polici grabitësi i shumë kërkuar Visar Uruqi

Është dorëzuar vet në policin e Gjilanit grabitësi i tretë dhe i shumëkërkuar Visar Uruqi. Uruqi së bashku me të dyshuarit tjetër Hamdi Qerimin dhe Bajram Azemin dyshohen se më 6 qershor kanë hyrë në shtëpinë e vikt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.176Z

Humbin shefat

N garn pr kshilltar komunal kan humbur zgjedhjet shefat e grupeve t kshilltarve nga partit m t mdha. N prbrjen e re t Asambles Komunale t Ferizajt nuk do t jen shefi i Grupit t kshilltarve t PDKs, Bashkim Fazliu, ai i LDDs, Fadil Halili, i LDKs, Hamdi Qerimi dhe shefi i Grupit t kshilltarve t AAKs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.868Z

Dekretohen 75 gjyqtarë e prokurorë

Presidenti Fatmir Sejdiu i dekretoi sot 75 gjyqtarët dhe prokurorët e qarkut. Ata dhanë sot betimin në një ceremoni solemne, në të cilin mori pjesë edhe shefi i Zyrës Civile Ndërkombëtare, Pieter Faith dhe përfaqësues të tjerë ndërkombëtarë. Në ceremoni, u dekretuan dhe dhanë b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.468Z

Të përndjekurit, 118 emrat që marrin këstin e parë

Ministria e Financave bëri pagesën në banka më datë 21 maj 2012. Miratimi i listave dhe kryerja e pagesave për ish-të përndjekurit politikë vijon dhe Ministria e Drejtësisë dhe ajo e Financave po koordinojnë punën për të vijuar me këtë proces. Gazeta publikon sot 118 emrat e radhës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.764Z

Tiranë, legalizimet, lista e 434 familjeve në njësinë 8

Agjencia e Legalizimeve publikoi dje listën e 434 familjeve që kanë marrë lejen e legalizimit dhe që duhet të paraqiten në zyrat e ALUIZNI-t për të bërë të gjitha pagesat. Lista u përket familjeve të njësisë bashkiake nr. 8 në kryeqytet. Këtyre familjeve u është bërë gati dosja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.099Z

EMRAT/ Bashkia ndan banesat e dyta sociale, ja 177 përfituesit

Katër vite pasi u mbajtën peng, 385 banesat sociale në Shkozë tashmë kanë të zotët e tyre. Me votat e të gjithë anëtarëve, Këshilli Bashkiak i Tiranës ndau dje pjesën e dytë të banesave sociale, 177 të tilla. Në listën përbri janë emrat e përfituesve që, brenda një kohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.020Z

Shpërndahen sot 120 banesa për familje të pastreha, ja lista e përfituesve

Problemi i strehimit për rreth 120 familje në nevojë, të prekura kryesisht nga zbatimi i projektit të rehabilitimit të Lumit Tirana dhe familje të tjera të komunitet rom do të marrë zgjidhje. Këshilli Bashkiak do të miratojë sot projektvendimin për dhënien në huamarrje pa pagesë të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama