Rezultate te kerkimit per termin: +Hamilton

Total: 1890
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.088Z

Hamilton kampion bote

Hamilton fiton titullin boteror dy kthesa para fundit. Kur ne skuderine Ferrari po festohej fitorja e titullit nga Massa, Hamilton ka arritur te parakaloje Timo Glock dhe te arrije vendin e peste qe i mjaftonte per t\'u shpallur kampion. Nje gabim dy xhiro para perfundimit te gares mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.846Z

Hamilton viziton MekLaren

Nga Altin Latifi Ljuis Hamilton ka vizituar fabrikën e MekLaren Mercedes vetëm 4 ditë pasi u shpall kampioni më i ri i botës. Piloti britanik falënderoi gjithë stafin, ndërsa kujtoi edhe njëherë emocionet e dy xhirove të fundit në Brazil. LONDER- Vetëm pak ditë pasi u shpall kampi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.714Z

Ndahet çifti Scherzinger-Hamilton

Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton janë ndarë pas pesë vitesh bashkë. Këngëtarja dhe piloti i Formulës 1,të cilët bënë publike lidhjen e tyre në vitin 2007,i kanë dhënë fund asaj për shkak të axhendës së ngjeshur që nuk i lejonte të takoheshin shpesh. Një bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.691Z

Hamilton triumfon në Stamboll

Piloti i McLaren, Lewis Hamilton, është fitues i çmimit të Madh të Turqisë, së bashku me bashkëkombësin e tij Jenson Button që u rendit i dyti, për të forcuar kreun në konkurrencën e konstruktorëve. Në fakt, në krye të garës ishin pilotët Mark Webber dhe Sebastian Vettel, të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.458Z

Super Hamilton

Lewis Hamilton fitoi garën për Shpërblimin e Madh të Gjermanisë në Formula 1, në stil të jashtëzakonshëm. Ngasësi i McLarenit triumfoi në betejën e ashpër me Fernando Alonson nga Ferrari, që përfundoi i dyti dhe Mark Webberit në Red Bull, i treti. Kampioni dhe lideri aktual, Sebasti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.345Z

Natasha Hamilton rrëfen për ndarjen

Ajo surprizoi fansat e saj të shumtë në momentin kur deklaroi publikisht se është ndarë nga bashkëshkorti Riad Erraji pas gjashtë vitesh martesë. Aktorja ka vendosur të rrëfejë edhe diçka më shumë sesa këtë lajm. 31-vjeçarja pranon se mes çiftit duket se ka përfu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.800Z

Kush është ky Lewis Hamilton?

Ai është një nga fytyrat më të njohura në botën e sportit, por këta turistë nuk ia kanë idenë. Kur ata u përballën me kampionin e Formula 1, Lewis Hamilton, në Sidnej, nuk kërkuan që të bëjnë një foto së bashku, por i thanë t'u bënte një foto atyre si familje. Kjo për shkak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama