Rezultate te kerkimit per termin: +Hamza +Plaka

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] hamza / docs[0] 947 / hits[0] 1573 / keyword[1] plaka / docs[1] 655 / hits[1] 909 /
Ja kush janë 196 zyrtarët  që do tu hetohet pasuria
  • 2013-09-06

Ja kush janë 196 zyrtarët që do tu hetohet pasuria

ILDK do të hetojë pasurinë e Fidel Yllit, Ben Blushit dhe Neritan Alibali Inspektorati i Deklarimit të Pasurive ka nisur verifikimin e pasurive për 196 zyrtarë, ndër 4640 për vitin 2013, ku shorti i hedhur ditën e djeshme ka përcaktuar emra të spikatur të Politikës, si deputetët Fidel

No Pic available
  • 2011-05-08

Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD- LSI Thoma RumniçiPS Syrja OrmenajBashkia PoliçanPD- PR Çaush QatoPS Adriatik ZotkaBashkia ÇorovodëPD- LSI Nesim Spa

No Pic available
  • 2011-03-29

Lista e PD-së, Bode: Me këtë koalicion marrim mbi 55% të votave

SHKRUAN: Nevila Perndoj 28-03-2011 13:28TIRANË- Anëtarëve të Këshillit Kombëtar u janë dashur vetëm 40 minuta mbledhje me dyer të mbyllura që të japin mbështetjen për listën e kandidatëve për komuna dhe bashki, e përgatitur paraprakisht nga kryetarët e grupeve të punës dhe e fi

No Pic available
  • 2011-03-28

PD: Ja kandidatet tane, per 8 Majin Rozeta Rapushi

Partia Demokratike u le nje pjese te majme te bashkive dhe komunave ne zgjedhje, aleateve te saj. Koalicioni "Aleanca per Qytetarin", shpalli dje te 384 kandidatet me te cilet do te konkurroje ne zgjedhjet lokale te 8 Majit, nga te cilet 108 jane kandidatet e aleateve me te cilet PD konkurron. Pra g

Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatëve të PD-së
  • 2011-03-27

Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatëve të PD-së

Partia Demokratike ka zyrtarizuar sot emrat e kandidatëve të bashkive dhe komunave që do të garojnë në zgjedhjet vendore të 8 Majit. Në fjalën e tij sekretari i përgjithshëm i PD-së Ridvan Bode theksoi se kjo listë është p&e

Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike miraton kandidatët për zgjedhjet vendore të 8 majit- Ja lista emërore
  • 2011-03-27

Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike miraton kandidatët për zgjedhjet vendore të 8 majit- Ja lista emërore

27-03-2011 / Gazeta 55 Partia Demokratike bëri publike emrat e kandidatëve të saj për kryetarë bashkishë e komunash për zgjedhjet e 8 majit. Në një konferencë për mediat të nisur rreth orës 15:00, Sekretari i Përgjithsh&eum

No Pic available
  • 2009-09-27

Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve

Universiteti i Korçës Cikli i Ulët ADA ÇELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU ALENDO MUSA MUSAKU ALKETA SHEFKI ÇERA ANISA HYSEN BEGO ANISA VILJAN DEDE ANJEZA NEBI MUÇAJ ARBEN GJERGJI BAZELLI ARJAN KOSTANDIN SUMBULLA ARME