Rezultate te kerkimit per termin: +Hamzait

Total: 38
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.900Z

Shkoi për peshkim, gjendet i mbytur te liqeni

TIRANE - Një 52-vjeçar është gjetur i mbytur mesnatën e së dielës duke gdhirë dita e hënë, në Liqenin Artificial të Tiranës. Trupi i pajetë i Behar Hamzait është nxjerrë nga policia, të cilët kanë kontrolluar përgjatë gjithë natës përreth liqenit, pas denoncimit të familjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.592Z

Konflikti për pronën në Vlorë. Grevë ndaj vendimit të Gjykatës

VLORË- Një konflikt pronësie afër detit në Vlorë vë përballë dy familje vlonjate. Bëhet fjalë për një sip. prej 8500 m katrorë, afër shkollës së Marinës, që pretendohet nga familjarët e Gani Tafilit dhe familjarët e Sefser Tafilit. Gjykata e Faktit dhe Apelit në Vlorë ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.365Z

Lirohen aleancistët, lanë 1 milion lekë garanci

• VLORE – Lirohen kundrejt garancisë pasurore 2 prej 3 aleancistëve, të cilët prej rreth 2 javësh qëndruan në burg me akuzën e tubimit të paligjshëm.Gjykata e Vlorës, pas kërkesës për rivlerësim të masës së sigurisë, vendosi dje hetimin në gjendje të lirë të Eneid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.282Z

Katër brazilanët priten te Partizani

Përveç afrimit të Rrudhos dhe Hamzait, drejtuesit e Partizanit kanë federuar edhe katër futbollistë brazilianë, të cilët në mesjavë priten që të bashkohen me skuadrën. Pikërisht bëhet fjalë për futbollistët Breno Basso, Rinald Damaslen Melo, Robson Barbosa Dos Santos si dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.191Z

Fier, gjendet e pajetë një grua

Një grua është gjetur e pajetë në afërsi të stacionit të trenit në qytetin e Fierit. Viktima është shtetasja Leme Hamzai është gjetur e pajetë nga kalimtarë të rastit të cilët më pas kanë lajmër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.623Z

Vjen Skënderbeu

Të hënën, në orën 19:30, në Kinemanë ABC në Prishtinë vjen premiera e filmit ‘Skënderbeu’. Premiera për mysafirë të ftuar është organizuar nga IPKO, DigitAlb dhe Bunker Film. Më pas, nga data 4 dhjetor, filmi në marrëveshje me KDSHF ‘Genci’, do të shfaqet për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.445Z

E larguar nga shtepia gruaja gjendet e pajete ne stacionin e trenit

Ishte larguar qe nje nate me pare nga shtepia pa lene asnje gjurme ndersa eshte gjetur e pajete nga kalimtare te rastit nje dite me pas prane shinave te trenit. Leme Hamzai nga qyteti i Fierit eshte identifikuar nga familjaret e saj gjate dites se djeshme te cilet kishin vene ne dijeni forcat e po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama