Rezultate te kerkimit per termin: +Han

Total: 3812
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.160Z

"Han, o Han , s'ka kombetare pa Dinamon"

Nje parulle, mes shume te tjerave binte ne sy dje gjate ndeshjes se djeshme, Dinamo- Flamurtari. "Han, o Han, s'ka kombetare pa Dinamon". Me kete gjest dinamovitet kane dashur t'i kunderpergjigjen "timonierit" holandez, qe te jete me i vemendshem para se te hartoje listen e kuqezinjve. Ne radhet e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.620Z

Ari Han ndihmon Holandën

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, holandezi Ari Han, po luan një rol të dorës së parë, duke ndihmuar ekipin olimpik të Holandës për të kuptuar më mirë atmosferën kineze. Han ka qenë më parë trajner i Kinës, përpara se të merrte drejtimin e Kamerunit e më pas të Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.595Z

Kuman ngjason me Han

Trajneri i Hungarise, Ervin Kueman, dhe trajneri i kombetares sone, Ari Han bazohen kryesisht tek lojtaret qe luajne jashte vendit. Hungaria dhe Shqiperia shihen me disa te perbashketa, para ndeshjes se 28 marsit. Ari Han dhe Edvin Kumen i perkasin kombesise holandeze dhe do te ndeshen per here te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.158Z

Han: “Nuk largohem nga Shqipëria!”

Futbolli shqiptar është mbërthyer në një krizë totale, ndërkohë që dhe ardhmja e Ari Han si trajner është e pasigurt. Lajmi jepet nga një gazetë holandeze online pzc.nl, që i referohet jo vetëm teknikut, por edhe një trajneri shqiptar të skuadrës amatore, Ternuezen, Ardian Lekaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.814Z

Komisioneri Han vizite ne Tirane

brbrProgresi i pese prioriteteve kyce te kerkuara nga unioni ne kuader te raundit te peste te dialogut te larte mes BE-se dhe Shqiperise sjell ne Tirane te henen dhe te marten komisionerin per zgjerim dhe fqinjesi te mire Johanes Han Gjate qendrimit te tij dyditor Han do te bashkekryesoje kete takim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.257Z

Han: Përjashtimi, i pamerituar

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Ari Han, mendon se përjashtimi i Shqipërisë nga arena ndërkombëtare ishte i pamerituar. Për shkak të këtij pezullimi, holandezi është detyruar të ndryshojë planin e punës, duke humbur mundësinë për të parë një grup të madh lojtarësh, të cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.272Z

Han: Nuk jap dorëheqjen

Ari Han ka dribluar përgjigjen në momentin që është pyetur nëse do të largohej apo jo nga pankina kuqezi, për shkak të humbjes që çoi në dështimin e objektivave sezonalë. Pas ndeshjes së mbrëmshme, ku Holanda fitoi 1-0 ndaj Shqipërisë, tekniku kuqezi lavdëroi futbollistët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama