Rezultate te kerkimit per termin: +Hana +Cakuli

Meta: total 15 / total_found 15 / time 0.000 / keyword[0] hana / docs[0] 1542 / hits[0] 3109 / keyword[1] cakuli / docs[1] 69 / hits[1] 97 /
Pse Hana Cakuli nuk e ekspozon trupin? (Foto)
  • 2015-05-27

Pse Hana Cakuli nuk e ekspozon trupin? (Foto)

Për artdashësit e muzikës shqiptare nuk është emër i panjohur Hana Cakuli. E lindur në qytetin e lashtë të Ulqinit, qysh në moshë të re, krahas mësimit dhe studimeve, zgjodhi edhe muzikën tek ka vite që dëgjohet me ë

Martohet këngëtarja Hana Cakuli |FOTO
  • 2014-09-25

Martohet këngëtarja Hana Cakuli |FOTO

Transmetuar më 25.09.2014 - 10:40 Këngëtarja nga Ulqini, Hana Cakuli i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me të fejuarin e saj. Hana ka zgjedhur pikërisht Ulqinin për të realizuar ceremoninë martesore

Hana vazhdon me këngë në Gjermani
  • 2014-03-19

Hana vazhdon me këngë në Gjermani

 Po shijon ditët e saj në Munich të Gjermanisë, atje ku po jeton tash e sa kohë. Dhe karshi ditëve të lumtura, këngëtarja Hana Cakuli nuk po qëndron larg të bërit muzikë. Të paktën kështu thonë paraqitjet &lsq

Shkëmbejnë rroba për t’iu ndihmuar fëmijëve
  • 2013-06-11

Shkëmbejnë rroba për t’iu ndihmuar fëmijëve

Është organizuar për të parën herë në Kosovë. Por duket si një iniciativë e mirë për të vazhduar. Mbrëmjen e së hënës në “Shallter” është organizuar mbrëmja për ndihmë f&eum

Vesa, për Lilin
  • 2013-02-06

Vesa, për Lilin

Këngëtarja Vesa Luma, ishte mes atyre që nderuan figurën e muzikës shqiptare, Liliana Çavolli.Mbrëmjen e së dielës, ajo mori pjesë në gala koncertin e titulluar “Kënga dhe shpirti, për Lilin me zemër”. "Ndjenj&

Visha Votimi beteje politike
  • 2012-04-18

Visha Votimi beteje politike

E merkure 18 Prill 2012 1247 ARDIAN VISHA NE A SHOWPer here te pare Ardian Visha kandidati i PS per postin e anetarit te KLD ka komentuar votimin e se enjtes ne parlament per vendin vakant ne ate qe njihet si qeveria e gjyqesorit. Ne emisionin A Show Visha ka deklaruar se votimi nuk isht

No Pic available
  • 2011-12-19

Nata franceze sjell hitet e dashurise ne TV Klan

"Kenget e Shekullit", emocionet e shume brezave ne nje nate te vetme Superspektakli "Kenget e Shekullit" shenoi nje tjeter sukses te jashtezakonshem mbremjen e se shtunes ne Teatrin e Televizionit Klan. Kesaj here show muzikor ndali udhetimin tek perlat e muzikes franceze. Artistet me te suksesshem