Rezultate te kerkimit per termin: +Hapsirat

Total: 322
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Serjani: Keni mbi 40 kallëzime për shpifje në prokurori

Boi: Kryeministri t gjej hapsirat t zhbj aferat korruptive t Rams Partia Demokratike dhe Bashkia e Tirans kan vijuar prplasjen e akuzave reciproke, duke prdorur as m pak e as m shum t njjtn gjuh. Demokratt i kan vijuar sulmet ndaj kryebashkiakut Edi Rama, duke prdorur t njjtat akuza pr korrupsion m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.510Z

Durrës, AKU kontroll tregtarëveambulantë, liron edhe trotuarët

DURRËS - Drejtoria Rajonale e AKU-së në Durrës, në bashkëpunim me Policinë Bashkiake dhe atë të Rendit, ka zhvilluar sot një aksion në vendet ku tregëtohet në hapsirat publike, përreth tregut të këtij qyteti. Drejtori i AKU-së në Durrës, Altin Murto, deklaroi para mediave, se ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.683Z

Arkeologji,zgjerohet harta e germimeve

Zonat arkeologjike ne hapsirat shqiptare ne Kosove, Maqedoni e Mal te Zi do te behen pjese e fushtave te germimeve nga arkeologet shqiptare.Deri tani, keto site, jane pothujase te pastudiuara, ndersa drejtoresha e institutit Arkeologjik Shqiptar, Shpresa Gjongecaj, shpjegon se keto ekspedita kane nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.637Z

Qeveria heq biznesetShitësit zënë trotuarët

TIRANE- Rrugët pranë hapsirës së Qendrës Spitalore “Nënë Tereza” më shumë se kurrë janë kthyer në oaze biznesesh nga shitësit ambulantëqë shesin aty gjithëfarë gjërash. Vendimi i Ministrisë së Shëndetësisë që bëri të mundur pezullimin dhe prishjen e të gjitha a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.350Z

Edhe Belgjika do ndalojë vellon islame

Pas Francs dhe Gjermanis edhe Belgjika pritet t ndaloj vellon islame, por ndalimi do t jet n t gjitha vendet publike. Pritet q nj propozim i till t diskutohet sot nga komiteti i ministrave e m pas t kaloj n parlament. Sipas projekt ligjit n fjal, ata q do mbajn fytyrn e mbuluar n hapsirat publike, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.777Z

Rama inspekton punimet në Laprakë

Kryetari i bashkisë Edi Rama ka inspektuar punimet për rikualifikimn urban të hapsirës në të dy krahët përgjatë rrugës "Lord Bajron" , e cila bën pjesë në territorin e njësisë bashkiake numër 11 në Laprakë. Kështu kjo zonë tashmë do të kthehet në një zonë urbane të vërt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.347Z

SHBA paralajmëron Francën, mund të jetë objekt i sulmeve terroriste

“Kampionati europian i futbollit mund të bjerë pre e sulmeve terroriste”, është ky paralajmërimi që vjen nga Departamenti Amerikan i Shtetit, i cili ka këshilluar qytetarët që të tregohen të kujdesshëm në rast se do të udhëtojnë drejt Francës. Nëpërmjet një postimi t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama