Rezultate te kerkimit per termin: +Hapsira

Total: 402
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.787Z

Meta: Ekzistojn hapsira pr dialog

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm, Ilir Meta deklaroi në një konferencë për shtyp se grevat nuk ndihmojnë ecjen përpara të vendit. "Ekzistojnë hapësira për dialog dhe duhet bashkëpunim nga të gjitha palët për një zgjidhje demokratikë të krizës", u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.342Z

Meta: Ka hapsira pr dialog

Zëvendeskryeministri Ilir Meta deklaroi sot se ka hapësira që përmes dialogut të ecet përpara drejt daljes nga kjo situatë e krijuar. Numri dy i qeverisë theksoi se përmes ligjit mund të merren në konsideratë të gjithë cështjet e ngritura nga opozita.Duke folur në një ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.399Z

Nju Jork, martohetChelsea Clintonmbyllet hapsira ajrore

NJU JORK- E gjithë hapësira ajrore mbi vendin ku do të zhvillohet martesa e Chelsea Clinton do të jetë e ndaluar për fluturime poshtë 610 metrash për 24 orë. Vendimi është marrë nga aviacioni civil amerikan. Vendimi do të hyjë në fuqi në orën 15.00 të së shtunës, ditë në të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.265Z

Sopranoja britanike përgatitet për koncert nga hapsira

Soprano britanike, Sarah Brightman po stërvitet fort për të realizuar spektaklin më të rëndësishëm të jetës së saj: një koncert i drejtpërdrejtë nga hapësira. Këngëtarja 54-vjeçare do të niset shtatorin e ardhshëm për në Stacionin Hapsinor Ndërkombëtar, pasi kaloi testet e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.726Z

Porti i Durrësit, sportele të reja për fluksin

Porti i Durrsit, i konsideruar si nyja m e rndsishme pr lvizjen e udhtarve, s shpejti pritet t jet gati pr t pritur fluksin e madh t shtetasve, t cilt futen n vendin ton. Pr t prballuar fluksin e pasagjerve, i cili pritet t nis s shpejti, jan marr masa pr eljen e sporteleve shtes, si pr pasagjert as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.321Z

Shkozë, vazhdon ndërtimi i 400 banesave sociale për të pastrehët

Që prej fillimvitit 2009, ka nisur puna për ndërtimin e banesave të para sociale Rreth 400 familje t pastreha t Tirans, jo vetm do t ken mundsi pr nj streh t prshtatshme, krijimin e kushteve normale e cilsore t jetess, por edhe prfitimin e shrbimeve t tjera, deri edhe n mundsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.690Z

Marrëveshja, të gjitha lëshimet e PS-së për Ramën

Bumçi: Rama mashtron, ska ultimatum nga Evropa Partia Demokratike i jep argumente t qarta kreut t PS-s, Edi Rama, se me ligj nuk mund t hetohen zgjedhjet e certifikuara t 28 qershorit. Sipas demokratve, opozita s'ka asnj hapsir ligjore pr t’i hetuar ato. Reagimi vjen pas d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama