Rezultate te kerkimit per termin: +Hapen

Total: 9830
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.601Z

Te hapen apo mos hapen dosjet kjo eshte ceshtja

Transmetuar me 29112014 - 1858 Nga Edison Kurani  Independent Balkan News Agency br br Ne festimet e 70 vjetorit te clirimit kryeministri shqiptar shpalli hapje totale te dosjeve te diktatures komuniste Kjo ishte hera e pare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.239Z

Rucek: Kutite duhet te hapen

Por cfare ka thene Libor Rucek nje dite me pare? Pas takimit me kreun socialist Edi Rama, zevendes presidenti i Parlamentit Europian deklaroi se mund te hapen kuti ne zona te ndryshme per te verifikuar korrektesen e numerimit te votave dhe per te pare nese ka patur manipulime. “Nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.925Z

Hapen portat e HEC-eve

Hapen portat e HEC-eve E diel 31 Mars 2013 1444 p styletext-align justify Hapen portat e HEC-eveHapen serish portat e hidrocentraleve mbi kaskaden e lumit Mat Reshjet e diteve te fundit kane shtuar ndjeshem prurjet dhe per pasoje ka nisur shkarkimi nga Uleza dhe Shkopeti Drejtues te ketyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.992Z

"Të hapen letrat", Kryetare?!

  TV, në sfond, transmetonte Parlament. Aty duhet mbajtur një vesh. Çfarë nuk del nga goja e atyre njerëzve. Në pjesën më të madhe, të bën të shqyhesh gazit ose të shkulësh flokët me atë që të shfaqet prej kutisë së zezë së TV. Dhe pikërisht në një moment, ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.212Z

Shehi: Te hapen kutite

Dashamir Shehi, kreu i Levizjes per Zhvillim Kombetar dhe nje nga themeluesit e Partise  Demokratike, ka bere thirrje per nisjen e nje tryeze politike per zgjidhjen e krizes. Duke folur per gazeten “Shqip”, Shehi u shpreh se formula me adekuate per zgjidhjen e krizes esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.439Z

Përmbytjet, hapen portat e tri hidrocentraleve

Qeveria ka urdhëruar të hapen portat e sigurisë së hidrocentraleve Koman, Vau i Dejës dhe Fierzë, ndërkohë që reshjet e shiut vazhdojë pa nderprerje ne keto zona. Drejtori i KESH Muharrem Stoiku, konfirmoi hapjen e portave të hidrocentraleve Koman, Fierzë dhe Vau i Dejes. ai tha ne nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.443Z

PS: Ne Rumani u hapen kutite

Partia Socialiste ka dhene nje tjeter shembull te funksionimit sipas saj te demokracise ne vendet e Bashkimit Europian. Deputeti Taulant Balla u fokua tek nisja e procesit te rinumerimit te votive ne Rumani.“Ne Rumani, filloi dje procesi i rinumerimit dhe rivleresimit te votave dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama