Rezultate te kerkimit per termin: +Hapja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.266Z

FOTOT/ Inagurohet hapja e TemA TV

TemA TV tashmë prej disa ditësh ka nisur transmetimet 24 orë. Sot është bërë edhe një ceremoni inagurimi për fillimin e transmetimeve 24 orë nga ky television. Të pranishëm në ceremoni kanë qenë botues, gazetarë, por dhe politikanë. TemA TV transmeton online, por do të jetë edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.400Z

Madhi: Hapja e dosjeve eshte detyrim

Kreu i grupit parlamentare te Partise Republikane, Arian Madhi deklaroi pak dite me para se hapja e dosjeve te ish-sigurimseve ishte nje detyrim per politiken ne pergjithesi dhe per te djathten ne veccanti. Keshtu ne nje prononcim per mediat, Arian Madhi deklaroi se prej kohesh duhet te ishte bere e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.684Z

Rama Hapja e dosjeve nje detyrim

brbrHapja e dosjeve te ish-sigurimit te shtetit do ti jap fund nje procesi te gjate spekulimesh e deformimesh ne lidhje me te shkuaren Kryeministri Edi Rama tha se shtyrja kaq e gjate e ketij procesi ka krijuar pasoja negative te dukshme e te padukshme dhe sipas tij nga hapja e dosjeve vendi nuk hum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.409Z

Hapja e Kalimashit dhe hapja e kutive

Dështimi spektakolar i anëtarëve të delegacionit të Asamblesë parlamentare të Këshillit të Evropës, i dha fund një kapitulli ndërhyrje sa për të thënë, të komunitetit evropian për zgjidhjen e krizës. çfarë na thanë zyrtarët evropianë, e kishim ditur prej kohësh, ose më sakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.976Z

Kush ka frikë nga hapja e dosjeve?

Ditën e sotme, me hapjen e dosjes së parë të Sigurimit, atë për Musine Kokalarin, nisi nga puna Autoriteti i sapokrijuar i Informimit mbi Dosjet e Sigurimit. Autoriteti do të ketë për detyrë që të administrojë të gjithë dosjet e krimeve të diktaturës, duke zbuluar emrat e xhela

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.458Z

FOTOT/ Gati hapja e Unazës së Vogël

Shkojnë drejt përfundimit punimet edhe në segmentin e tretë të Unazës së Vogël, e cila së bashku me dy segmentet e tjera pritet të hapet shumë shpejt. Ndërsa ka përfunduar shtrimi i asfaltit, korsia e biçikletave por edhe trotuari për këmbësorët dhe personat që nuk shikojnë, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.409Z

Kodheli:PS nuk tërhiqet nga hapja e kutive

Deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli, u shpreh sot se Partia Socialiste nuk tërhiqet nga qëndrimi i saj për hapjen e kutive. Në një konferencë për shtyp, Kodheli u shpreh se PS-ja i qëndron besnike kauzës së 28 qershorit. "Partia Socialiste i qëndron besnike kauzës së transpare

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama