Rezultate te kerkimit per termin: +Harre +Kane

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.938Z

Ajax spektakolar, Reali eliminohet me turp. Tottenham fiton sërish!

Ajaxi i Amsterdamit kthehet ai i kohëve të arta. Harkëtarët pushtuan Santiago Bernabeun duke dhuruar spektakël dhe duke fituar me rezultatin e thellë 1-4 ndaj Realit të Madridit. Kampionët në fuqi të Europës mbetën jashtë Championsit që në fazën e 1/8-ave duke dorëzuar trofeun në m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama